0

فينال تمام اسپانيايي در ليگ فوتبال اروپا

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

فينال تمام اسپانيايي در ليگ فوتبال اروپا

تيم‌هاي فوتبال آتلتيكو مادريد و آتلتيك بيلبائو با برتري مقابل حريفان خود به ديدار نهايي ليگ اروپا راه يافتند.‏

ديدارهاي برگشت از مرحله نيمه نهايي ليگ اروپا، بامداد ديروز برگزار شد كه بيلبائو و آتلتيكو مادريد با برتري بر حريفان خود در مجموع دو ديدار رفت و برگشت فيناليست شدند تا ديدارهاي نهايي ليگ اروپا تمام اسپانيايي شود. ‏

پس از اينكه فوتبال اسپانيا با ناكامي دو غول بزرگ خود (رئال مادريد و بارسلونا) در ليگ قهرمانان در شوك فرو رفته بود، برتري ديگر تيم‌هاي اين كشور در ليگ اروپا تا حدودي فوتبال دوستان اين كشور را به آرامش رساند.

تيم آتلتيكو مادريد كه با هدايت «ديگو سيمونه» در شرايط خوبي قرار دارد، بامداد ديروز در ورزشگاه مستايا مقابل ميزبان خود والنسيا به برتري يك بر صفر دست يافت. «آدرين» در دقيقه 60 تك گل مادريدي‌ها را در اين ديدار به ثمر رساند تا آتلتيكو مادريد در مجموع دو ديدار رفت و برگشت با برتري 5 بر 2 فيناليست شود. آتلتيك بيلبائو كه با سرمربيگري «مارچلو بيلسا» به دوران باشكوه خود بازگشته است با برتري 4 بر 2 در مجموع دو ديدار رفت و برگشت مقابل اسپورتينگ ليسبون به ديدار نهايي رسيد.

بيلبائو كه در ديدار رفت با يك گل به پيروزي رسيده بود در ورزشگاه «سنت مامس» از اسپورتينگ پذيرايي كرد و به برتري 3 بر يك رسيد. با اين ترتيب، دو تيم اسپانيايي آتلتيكو مادريد و آتلتيكو بيلبائو به ديدار نهايي ليگ اروپا كه در بخارست برگزار مي‌شود، راه يافتند. نكته جالب اين است كه هدايت دو تيم مذكور را مربيان آرژانتيني برعهده دارند.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

شنبه 9 اردیبهشت 1391  2:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها