0

عرضه ویدیو پروژکتور های مقرون به صرفه اپسون

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

عرضه ویدیو پروژکتور های مقرون به صرفه اپسون

 ویدیو پروژکتور های ارزان قیمت اپسون هم اکنون در بازار های خاورمیانه و ایران موجود است. این محصولات با وجود قیمت پایین، بسیاری از ویژگی های مدل های رده بالا را به همراه دارند.

در حالی که مدل های EB-X11 و EB-S11 برای کاربرد های آموزشی در نظر گرفته شده است، در همین حین برای استفاده های تجاری نیز مدل های EB-S01، EB-S12، EB-X14G و EB-S02 وارد بازار شده اند.

1x1.trans عرضه ویدیو پروژکتور های مقرون به صرفه اپسوناین محصولات همچنین با نحوه کارکرد ساده و آسان و ارایه تصاویر با کیفیت بسیار بالا، کاربران را جذب خود خواهند کرد.

در این میان، ویدیو پروژکتور EB-S01 با شدت روشنایی ۲۵۰۰ لومن، کاملاً مناسب استفاده در ادارات است و تنها به یک کابل  صدا و تصویر و یک ریموت تغییر صفحات احتیاج دارد. این امر تنها از طریق یک کابل USB سه در یک صورت می گیرد، اپسون با این ویژگی تمام سختی های اتصال کابل های مختلف را حذف کرده است.

مدل دیگر EB-S12 است که شدت روشنایی آن ۲۸۰۰ لومن است. این محصول برای مشاغلی طراحی شده است که در عین پایین بودن قیمت، می خواهند از  درگاه SVGA بهره مند شوند و  بدون نیاز به رایانه به نمایش محتواهایشان بپردازند.

این مدل همچنین شامل کلید تصحیح کننده حالت ذوزنقه ای تصویر در راستای محور افقی می باشد.

 

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

شنبه 9 اردیبهشت 1391  1:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها