0

نماینده ولی فقیه در سپاه: احمدی نژاد غیر قابل پیش بینی است

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

نماینده ولی فقیه در سپاه: احمدی نژاد غیر قابل پیش بینی است

 نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه احتمالات زیادی در خصوص حضور رئیس جمهور در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظان وجود دارد گفت: اصولا احمدی نژاد فردی غیر قابل پیش بینی است.

حجت الاسلام علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه در نشست خبری ظهر امروز در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر پیرامون حضور احمدی نژاد در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام بعد از گذشت سالها و همچنین در خصوص برخی اظهارات درباره اعضای تشخیص مصلحت نظام و ریاست زنان در مجلس گفت: مجمع یک جایگاه مهمی در قانون اساسی دارد و به عنوان بازوی مشورتی رهبر انقلاب به شمار می آید.

وی در ادامه گفت: تلقی اینکه مجمع فرصتی برای برخی افراد بیکار و ایجاد سرگرمی برای آنها است، تعبیر اشتباهی است.

نماینده ولی فقیه در سپاه ضمن تشریح وظایف مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص اقدام اخیر رئیس جمهور برای حضور در جلسات مجمع بعد از گذشت سالها گفت: احتمالات زیادی در خصوص شرکت احمدی نژاد در این جلسات وجود دارد.

سعیدی خاطر نشان کرد: اصولا احمدی نژاد فردی غیر قابل پیش بینی است و در این مورد توصیه های رهبری به ایشان نیز موثر بوده است و امیدواریم حضور احمدی نژاد در ابتدای سال در جلسات مجمع نویدآور حضور مستمر وی در جلسات تا پایان سال باشد.

وی همچنین در خصوص اظهارات یک نماینده درباره ریاست زنان بر مجلس گفت: زنان استعدادهای فراوانی دارند و در برخی مسائل نیز جلوتر از مردان هستند.

سعیدی با اشاره به اینکه پیشرفت زنان در مسائل علمی کاملا مشخص است، گفت: طرح ریاست زنان بر مجلس توسط این نماینده صرفا یک پیشنهاد بوده و به لحاظ قانونی مشکلی ندارد. شاید برخی ها با این پیشنهاد موافق و شاید برخی ها هم مخالف باشند.

شنبه 9 اردیبهشت 1391  1:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها