0

بازی با الهلال سرنوشت ساز است ؛ پرسپولیس بیشتر از همیشه به هوادارانش نیاز دارد

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

بازی با الهلال سرنوشت ساز است ؛ پرسپولیس بیشتر از همیشه به هوادارانش نیاز دارد

 به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از فارس، جمشیدی زارع درباره بازی روز سه‌شنبه مقابل الهلال عربستان اظهار داشت: «با توجه به سیاست‌های باشگاه که اصول فرهنگی در آن حرف اول را می‌زند همانند بازی با الغرافه و الشباب برنامه‌های فرهنگی گسترده‌ای برای این دیدار در نظر داریم.»
وی افزود: «طبق هماهنگی‌ای که با مرکز درمانی سرطانی محک داشته‌ایم 22 کودک که همگی آنها پرسپولیسی‌ هستند همراه 2 تیم وارد زمین می‌شوند. این بچه‌ها عزیزانی هستند که پرسپولیس را از صمیم قلب دوست دارند و امیدوار هستیم این کار ما دل آنها را شاد کند.»
زارع در خصوص حضور هواداران در ورزشگاه گفت: «بازی با الهلال سرنوشت‌ساز است. ما می‌توانیم تکلیف خودمان را در تهران مشخص کنیم و کار را به اما و اگر نکشانیم. الهلال در جدول سایه به سایه ما حرکت می‌کند و ما باید به عنوان سرگروه به مرحله بعد برویم بنابراین بیشتر از همیشه به کمک هواداران خونگرممان نیاز داریم.»
قائم مقام باشگاه پرسپولیس یادآور شد: «عاشقان پرسپولیس این را بدانند که باید در سختی‌ها بیشتر سنگ صبور تیم باشند. آنها همیشه به ما لطف داشته‌اند و امیدوارم با یک بازی خوب و هدفمند با کسب 3 امتیاز صعودمان را به مرحله بعدی قطعی و هواداران را خوشحال کنیم.»
 

شنبه 9 اردیبهشت 1391  11:58 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها