0

پشت صحنه تخریب‌های انتخاباتی جریان فتنه و انحراف قرار دارند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

پشت صحنه تخریب‌های انتخاباتی جریان فتنه و انحراف قرار دارند

نسخه چاپيارسال به دوستان
زهره الهیان:
پشت صحنه تخریب‌های انتخاباتی جریان فتنه و انحراف قرار دارند

خبرگزاری فارس: عضو جبهه متحد اصولگرایان گفت: تردید ندارم که پشت صحنه تخریب های انتخاباتی نفوذی های جریان فتنه و انحراف قرار دارند.

خبرگزاری فارس: پشت صحنه تخریب‌های انتخاباتی جریان فتنه و انحراف قرار دارند

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، زهره الهیان در همایش انتخاباتی برخی نامزدهای این جبهه افزود: باید کاری کنیم که هر گروه سیاسی که دست به تخریب، تهمت و دروغ در رقابت های سیاسی زد با هزینه سنگینی در افکار عمومی مواجه شود. من تردید ندارم که پشت صحنه تخریب های انتخاباتی نفوذی های جریان فتنه و انحراف قرار دارند.

وی با بیان اینکه انتخابات دور اول مجلس نهم با شور و هیجان با موفقیت در کشور انجام شد گفت: دور اول انتخابات با رقابتی پرشور و با حضور و مشارکت اقشار مختلف و طیف‌های مختلف سیاسی شکل گرفت و موجب شد تا عزت و افتخار نظام در عرصه بین‌الملل مضاعف شود.

وی افزود: امروز نظام جمهوری اسلامی در عرصه بین‌المللی به برکت مدیریت هوشمندانه و بی نظیر مقام معظم رهبری جزو مقتدرترین و تاثیرگذارترین کشورهای جهان است اما انتخابات مجلس نهم موجب شد تا این افتخار مضاعف شود.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت:‌ در روزهای منتهی به انتخابات 88 اوباما در نامه‌ای به مقام معظم رهبری مواردی را مطرح کرده چرا که آنها به وسیله تحلیل آمار حضور مردم را در انتخابات پیش بینی می کردند و همین مشارکت می‌توانست برای نظام جمهوری اسلامی به وجهه خوبی تبدیل شود لذا اوباما در آن نامه به بزرگی از رهبر معظم انقلاب یاد می‌کند و اشاره می‌کند ایران و آمریکا دو کشور مقتدر در دنیا هستند و این از تاثیر برآوردهای آنها در خصوص انتخابات 88 بود. اگرچه مردم با حضور پرشور خود در انتخابات 88 همین تحلیل‌ها را به اثبات رساندند.

اما فتنه 88 به ویروسی تبدیل شد که بعد از فروکش کردن فتنه موجب شد نظام واکسینه بشود تا در آینده ازهرگونه آسیب مصون بماند و در انتخابت 12 اسفند دیدیم که با وجود همه برنامه ریزی‌های دشمن و صرف هزینه‌های فراوان هیچ اتفاقی نیفتاد و انتخابات با حضور گسترده مردم در کمال سلامت و امنیت برگزار شد.

وی افزود: بعد از انتخابات مجلس نهم جایگاه ایران در عرصه بین‌الملل چندین پله صعود کرد و در معادلات جهانی این تاثیرگذاری موجب شد تا در مذاکرات کشورمان با گروه 1+5 غرب‌ها چندین پله عقب نشینی کنند و انرژی هسته‌ای را حق ایران بنامند. این مواضع غربی‌ها در حالی مطرح شد که آنها در گذشته‌ای نه چندان دور به دلیل همین حق مسلم در مقابل ایران گزینه حمله نظامی به ایران را مطرح کرده بودند.

عضو کمیسیون امینت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه متاسفانه چندین ماه قبل برخی خواص مطرح کردند که ما در شرایط شعب ابی طالب هستیم و به دلیل تحریم گسترده بانک مرکزی و تحریم‌های نفتی راهی جز مذاکره با آمریکا وجود ندارد، در این زمان هم شاهد بودیم مقام معظم رهبری با هوشمندی و تدبیر مقابل این دیدگاه ایستادند و اعلام کردند که جمهوری اسلامی در شرایط بدر و خیبر قرار دارد و پیش بینی ایشان محقق شد و نتیجه آن در استانبول مشاهده شد حتی دشمنان در شرایط فعلی به دنبال این هستند که یک مرحله در خصوص تحریم‌ها تخفیف دهند.

وی در ادامه به فعالیت جبهه متحد اصولگرایان در عرصه انتخابات اشاره کرد و گفت: جبهه متحد اصولگرایان در بدو شروع فعالیت تمام تلاش خود را به کار بست تا یک لیست واحد از سوی اصولگرایان ارایه شود و تا روز آخر هم این رایزنی‌ها صورت گرفت اما متاسفانه برخی دوستان رقابت را رمز پیروزی می‌دانستند نه وحدت.

الهیان با تاکید بر اینکه استراتژی جبهه متحد اصولگرایان هنوز هم بر وحدت استوار است، گفت: اما در شرایط انتخابات دور دوم نیاز است که رقابت بین پایداری و جبهه متحد اصولگرایان صورت بگیرد.

وی در ادامه به اهمیت دور دوم انتخابات در شهر تهران اشاره کرد و گفت: نمایندگان شهر تهران وجهه ملی و نقش تعیین کننده‌ای در انتخاب رئیس مجلس آینده دارند و اگر قرار باشد خدمت درستی به شهر تهران صورت بگیرد این امر در گرو انتخاب صحیح  جمعی از نمایندگان توسط مردم است. امیدواریم که مردم نمایندگانی دلسوز، متعهد و با قدرت پیگیری مباحث کلان کشور را انتخاب کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر اینکه نابسامانی در زمینه مدیریت قابل پذیرش نیست، گفت: نمایندگان مجلس نهم باید تلاش کنند در حدی که شایسته مردم ایران است خدمت رسانی کنند.

وی با بیان اینکه 25 نماینده جبهه متحد اصولگرایان در دور دوم در حوزه کاری خود متخصص و دارای تجربیات خوبی هستند، گفت:‌جبهه متحد اصولگرایان برای شعارهایی که در انتخابات مطرح کرده برنامه دارد که این برنامه ها در پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد منتشر شده است.

انتهای پیام/

 
 
شنبه 9 اردیبهشت 1391  11:31 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها