0

ولایتمداری، تخصص و تعهد شاخصه‌های مهم نمایندگی است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

ولایتمداری، تخصص و تعهد شاخصه‌های مهم نمایندگی است

نسخه چاپيارسال به دوستان
لاجوردی در گفت و گو با فارس:
ولایتمداری، تخصص و تعهد شاخصه‌های مهم نمایندگی است

خبرگزاری فارس: عضو جبهه پایداری با بیان اینکه ولایتمداری، تخصص و تعهد از شاخصه‌های مهم نمایندگی است گفت: یک نماینده باید بابصیرت خود راه را بر افرادی که به دنبال تأمین منافع شخصی خود از طریق ارتباط با نمایندگان هستند ببندد.

خبرگزاری فارس: ولایتمداری، تخصص و تعهد شاخصه‌های  مهم نمایندگی است

زهره لاجوردی در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با بیان اینکه هزینه‌های کلان تبلیغاتی نامزدها باید در هنگام بررسی اعتبارنامه‌های آنها مدنظر قرار گیرد گفت: نامزدهای انتخاباتی باید بدانند که تبلیغات گسترده نیز نمی‌تواند در رأی مردم تأثیر داشته باشد.

وی در ادامه بیان داشت: مردم از بصیرت کافی برخوردار هستند و همان قدر که بدانند نماینده آنها از چه جریان و گفتمانی پیروی می‌کند برای آنها بهترین تبلیغ است و نیازی به صرف هزینه‌های گزاف انتخاباتی نیست.

عضو جبهه پایداری عنوان کرد: مهمترین شاخصه‌های یک نماینده ولایتمداری و تخصص و تعهد وی است، از این گذشته یک نماینده از وابستگی به کانون های قدرت پرهیز کرده و از بصیرت کافی برخوردار باشد.

لاجوردی همچنین اظهار داشت: از مهمترین ویژگی های یک نماینده دشمن‌شناسی است تا بتواند در مجلس حضور مؤثر داشته و تا در مقابل حجمه‌ها و جریانات مختلفی که ممکن است از طریق ارتباط با یک نماینده بتوانند اهداف خود را در مجلس پیگیری کرده و به ثمر بنشانند ایستادگی کرده و با بصیرت کافی راه درست را انتخاب کند.

انتهای پیام/

 
 
شنبه 9 اردیبهشت 1391  11:30 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها