0

رسوایی اخلاقی محافظان اوباما باعث تغییر قوانین ماموران اطلاعاتی شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

رسوایی اخلاقی محافظان اوباما باعث تغییر قوانین ماموران اطلاعاتی شد

نسخه چاپيارسال به دوستان
رسوایی اخلاقی محافظان اوباما باعث تغییر قوانین ماموران اطلاعاتی شد

خبرگزاری فارس: در ادامه پرونده رسوایی اخلاقی محافظان رئیس جمهوری آمریکا، سرویس امنیتی این کشور مجبور به سخت‌گیری بیشتر نسبت به ماموران خود و تغییر برخی قوانین شد.

خبرگزاری فارس: رسوایی اخلاقی محافظان اوباما باعث تغییر قوانین ماموران اطلاعاتی شد

به گزارش فارس به نقل از شبکه بی‌بی‌سی، با افشا شدن گزارشی جدید از فساد اخلاقی محافظان اوباما و فشار رسانه‌ها، سرویس امنیتی آمریکا در جهت پیشگیری از بروز مجدد حوادثی نظیر رسوایی کلمبیا قوانین نظارتی بر ماموران خود را سخت‌تر کرد.

پس از رسوایی اخلاقی مامورین سرویس اطلاعاتی آمریکا در کلمبیا، اخیرا سرویس امنیتی آمریکا اعلام کرده است که گزارش جدیدی نیز به دست آن‌ها رسیده که بر اساس آن مامورین این سازمان در سال 2011 در السالوادور نیز رفتارهای مشابهی داشته‌اند.

بر این اساس نیروهای اطلاعاتی و امنیتی سرویس امنیتی آمریکا از نوشیدن مشروبات الکلی در حین ماموریت و مهمان کردن خارجی‌ها در اتاق‌های خود منع شده‌اند.

رسوایی محافظین اوباما در کلمبیا و فشار رسانه‌ای که به تبع این اتفاق بر سرویس امنیتی آمریکا وارد شده، آژانس‌های اطلاعاتی این کشور را وادار به بازنگری در قوانین اخلاقی خود کرده است.

در سفر اوباما به کلمبیا که در جهت شرکت در نشست کشورهای قاره آمریکا صورت گرفته بود، 12 مامور اطلاعاتی و چندین افسر نظامی که اوباما را در این سفر همراهی می‌کردند این رسوایی اخلاقی را به بار آوردند.

در پی این اتفاق تمام این مامورین به آمریکا فراخوانده شدند و در حال حاضر هم همه آن‌ها یا از کار خود استعفا داده‌اند و یا در معرض اخراج قرار دارند.

انتهای پیام/ص

 
 
شنبه 9 اردیبهشت 1391  11:26 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها