0

تظاهرات مردم غزه در همبستگی با اسرا/ اسرای بیمار نیز اعتصاب کردند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تظاهرات مردم غزه در همبستگی با اسرا/ اسرای بیمار نیز اعتصاب کردند

نسخه چاپيارسال به دوستان
تظاهرات مردم غزه در همبستگی با اسرا/ اسرای بیمار نیز اعتصاب کردند

خبرگزاری فارس: هزاران نفر از مردم غزه به نشانه اعلام همبستگی با اسرای اعتصاب‌کننده غذا در زندان‌های رژیم صهیونیستی، تظاهرات کردند.

خبرگزاری فارس: تظاهرات مردم غزه در همبستگی با اسرا/ اسرای بیمار نیز اعتصاب کردند

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری"سما"، تظاهرات‌کنندگان که "اسماعیل هنیه" نخست‌وزیر دولت منتخب و تعدادی از نمایندگان، وزرا و رهبران جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی نیز در میان آنها حضور داشتند، همبستگی خود را با اسرای اعتصاب‌کننده غذا در زندان‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

تظاهرات‌کنندگان شعارهایی مبنی بر آزادی فوری اسرای در بند زندان‌های رژیم اشغالگر و همبستگی با آنها در نبرد "شکم‌های خالی" که از 12 روز پیش آغاز شده است، سر دادند.

در همین راستا "عطا‌الله ابوالسبح" وزیر امور اسرا و آزادشدگان از ملت فلسطین و اعراب خواست تا برای دفاع از اسرای فلسطینی و یاری آنها در نبرد"شکم‌های خالی" قیام کنند.

وی تاکید کرد: ملت فلسطین یقین دارد که اسرائیل نابود و زندان‌های این رژیم با زوال اسرائیل خالی از اسرا خواهد شد اما اعتصاب غذای اسرا گامی در راه آزادسازی است و جهاد علیه رژیم صهیونیستی هرگز متوقف نخواهد شد.

از سوی دیگر "خالد البطش" از رهبران برجسته جنبش جهاد اسلامی نیز طی سخنانی اعلام کرد که تمامی آن چیزی که اسرای اعتصاب‌کننده غذا در سلول‌های رژیم صهیونیستی خواهان آن هستند، آزادی و بازگشت به خانه و یا حداقل بهبود شرایط سلول‌هاست.

این در حالی است که اسرای بیمار نیز به جمع اعتصاب‌کنندگان غذا پیوسته و به مدت یک روز از خوردن داروی خود خودداری کردند.

مرکز فلسطینی دفاع از اسرا اعلام کرد که اسرای بیمار به مدت یک روز به نشانه اعلام همبستگی با اسرای اعتصاب‌کننده غذا از خوردن دارو خودداری کردند.

این مرکز همچنین تاکید کرد که این اقدام اسرای بیمار اقدامی در جهت تاکید بر وحدت اسراست.

انتهای پیام/++

 
 
شنبه 9 اردیبهشت 1391  11:17 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها