0

مجموعه‌هاي جديد خارجي در شبكه 3

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

مجموعه‌هاي جديد خارجي در شبكه 3

 مجموعه غوطه در منجلاب، محصول سال 2055 انگلستان است كه سري نخست اين مجموعه در 9 قسمت 30 دقيقه‌اي از روز شنبه (9 ارديبهشت) هر شب بجز پنجشنبه و جمعه‌ها، ساعت 15/20 از شبكه 3 پخش مي‌شود.


اين مجموعه به كارگرداني آرماندو لانوچي ساخته شده و بازيگراني از جمله كريس آديسون، پيتر كاپالدي، جيمز اسميت و جوآنا اسكان لان در آن ايفاي نقش كرده‌اند.

مجموعه غوطه در منجلاب، داستان مالكوم تاكر يكي از مشاوران نخست وزير انگلستان است كه براي خود قدرت و نفوذ زيادي بهم زده و نگران است نقاط ضعف كابينه به جرايد و رسانه‌ها راه پيدا كند.

جدید

تاكر با بازيگرداني خود سعي مي‌كند از علني شدن تصميم نخست وزير براي تشكيل گروه ماموران تفتيش مالياتي توسط وزير امور اجتماعي جلوگيري كند.

مجموعه دونگ ‌يي در 60 قسمت 60 دقيقه‌اي محصول كمپاني ام بي سي كره در سال 2010 است.

اين سريال را سنگ هاب كيم و بيانگ هول لي كارگرداني كرده‌اند و كول هو چوي، هو ژوهان و جين هي جي در آن به ايفاي نقش پرداخته‌اند.

اين سريال درباره دختري به نام دونگ يي است كه پدر و برادر خود را در كودكي از دست مي‌دهد و به عنوان خدمتكار، ناخواسته وارد دربار سلطنتي كره مي‌شود؛ او رفته رفته مدارج ترقي را طي مي‌كند و در نهايت، همت، تلاش و پشتكار اوست كه همسري پادشاه و مادر بيستمين امپراتور چوزان كره را برايش به ارمغان مي‌آورد.

اين مجموعه از 14 ارديبهشت ساعت 15/20 روزهاي پنجشنبه از شبكه 3 سيما پخش خواهد شد.

مجموعه «كميسر مونتالبانو» در 7 قسمت 90 دقيقه‌اي، محصول كمپاني آر اي آيايتالياست.

در هر قسمت از اين مجموعه پليسي، كميسر مونتالبانو پليس مبارزه با مفاسد اجتماعي، مجرمان مربوط به قتل، سرقت، قاچاق مواد مخدر و اسلحه را به دست قانون مي‌سپارد.

كارگرداني اين مجموعه به عهده آلبرتو سيروني است و بازيگراني چون لوكا زينگارتتي، پپينو ماتزوتتا، آنجلو روسسو و چزار بوچچي در آن ايفاي نقش كرده‌اند.

اين سريال از 14 ارديبهشت پنجشنبه‌ها ساعت 15/17 پخش مي‌شود.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

شنبه 9 اردیبهشت 1391  10:49 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها