0

هنیه: اوضاع زندان‌های رژیم صهیونیستی غیرقابل تحمل است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

هنیه: اوضاع زندان‌های رژیم صهیونیستی غیرقابل تحمل است

نسخه چاپيارسال به دوستان
هنیه: اوضاع زندان‌های رژیم صهیونیستی غیرقابل تحمل است

خبرگزاری فارس: نخست‌وزیر دولت منتخب فلسطین با اشاره به آغاز اعتصاب غذای نامحدود اسرای فلسطینی اعلام کرد که اوضاع زندان‌های رژیم صهیونیستی در نتیجه بی‌توجهی به ابتدائی‌ترین اصول و حقوق انسانی، غیرقابل تحمل است.

خبرگزاری فارس: هنیه: اوضاع زندان‌های رژیم صهیونیستی غیرقابل تحمل است

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری"سما"، "اسماعیل هنیه" طی نطقی در خطبه‌های نماز جمعه در غزه از مصر خواست تا رژیم صهیونیستی را به اجرای کامل توافق تبادل اسرا موسوم به "وفاداری به‌ آزادگان" که با نظارت قاهره به امضا رسید، ملزم کند.

هنیه بر حمایت همه اقشار ملت فلسطین از نبرد اعتصاب غذای اسرای در بند زندان‌های رژیم صهیونیستی که از حدود دو هفته پیش آغاز شده است، تاکید کرد.

وی افزود که اسرای فلسطین از اوایل سال 2010 در اندیشه آغاز اعتصاب نامحدود غذا بودند اما برخی شرایط مانع این کار در آن زمان شد و اجرای آن به تاخیر افتاد.

وی تصریح کرد: امروز ما در رویارویی جدیدی هستیم که قهرمانان اسیر فلسطین آن را هدایت می‌کنند، سلول‌هایی که رژیم صهیونیستی می‌خواست آن را به قبرهای زندگان تبدیل کند این اسرا با پایداری، عزم و اراده خود باعث شدند که از این سلول‌ها رهبران قهرمان خارج شوند و این سلول‌ها به مدارسی تبدیل شوند که نسل‌های آینده از آنها درس پایداری، استواری و مقاومت می‌آموزند.

نخست‌وزیر دولت منتخب فلسطین همچنین اظهار داشت که ما امروز در برابر آزمون حقیقی در پشتیبانی از قهرمانان ، زنان و مردان اسیر خود قرار داریم.

وی افزود که اسرای فلسطینی اجرای اعتصاب خود را پس از تأمل عمیق و بررسی‌ها و مذاکرات طولانی با اداره زندان‌ها و بازداشتگاه‌های اسرائیل آغاز کردند.

هنیه همچنین تصریح کرد که وضعیت داخل زندان‌های رژیم صهیونیستی در نتیجه بی‌توجهی به ابتدائی‌ترین اصول و حقوق بشر به حد غیرقابل تحمل رسیده است.

انتهای پیام/++

 
 
شنبه 9 اردیبهشت 1391  9:10 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها