0

ویلانووا سرمربی بارسلونا شد

 
abdo_61
abdo_61
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 37203
محل سکونت : ایران زمین

ویلانووا سرمربی بارسلونا شد

مسئولان بارسلونا دستیار گواردیولا را به عنوان سرمربی این تیم انتخاب کردند.
فارس: پس ازآنکه روز جمعه (امروز) گزارش‌های زیادی در مورد خروج مربی ۴۱ ساله کاتالان‌ها از سوی رسانه‌های محلی و اروپایی انتشار یافت، در کنفرانس مطبوعاتی که در محل ورزشگاه نیوکمپ با حضور مسئولان و خبرنگاران انجام شد، «تیتو ویلانووا» به عنوان جانشین معرفی شد. 

در این جلسه گواردیولا به عنوان سرمربی، ساندرو روسل، رئیس بارسا و آندونی زوبی زارتا، مدیر ورزشی کاتالان‌ها حضور داشتند که هریک برای دقایقی سخن گفتند. 

پس از آنکه روسل از ویلانووا به عنوان مسئول فنی جدید تیم نام برد، زوبی زاره‌تا گفت: ما همیشه گفته‌ایم، هر وقت تیم اصلی ما به بازیکن نیاز داشته باشد، به مجموعه خود یعنی تیم ب نگاه می‌کنیم و از آن بازیکن می‌گیریم. حالا چرا این کار را در مورد مربی انجام ندهیم؟ برای این منظور ما «تیتو» را در اختیار داریم. 

این اظهارات در حالی عنوان شد که در گزارش‌های چند ساعت گذشته اسامی همچون مارچلو بیلسا، ارنستو والورده، یواخیم لو، آرسن ونگر و... به عنوان جانشین گواردیولا برده شدند. 

*گواردیولا: ۴ سال زیاد است

قبل از آنکه مدیر ورزشی بارسا در مورد مربی آینده حرف بزند، گواردیولا در مورد تصمیم‌اش حرف زد. او گفت: امیدوارم شما خبرنگاران متوجه باشید این تصمیم راحت از جانب من نبود اما مایلم علل اتخاذ چنین تصمیمی را اعلام کنم. واقعیت این است که من همیشه قرارداد‌های کوتاه مدت می‌خواستم. چهار سال تمام مسئولیت بارسا را در اختیار داشتم. در ماه اکتبر گذشته به اطلاع رئیس باشگاه و مدیر ورزشی رساندم دوران تاریخ مصرف من در اینجا به پایان رسیده است. 

وی افزود: دلیل اصلی برای این تصمیم طول مدت همکاری بود. چون واقعا ۴ سال تمام دوران زیادی است. من تمام توانم را گذاشتم تا چیزی باقی نماند. نیاز داشتم دوباره جانی تازه بگیرم. 

گواردیولا عنوان کرد: تمایلات برای همکاری با من زیاد بود. نمی‌شد بدون دوران بازیابی بتوانم کار کنم یا اینکه به نوعی با تیم فاصله بگیرم. در این حالت کار کردن بسیار سخت بود. می‌دانم بهترین تیم دنیا را دارم ترک می‌کنم. از نتایجی که با تیم گرفتم خوشحالم. من از همه بازیکنان تشکر می‌کنم. 

رئیس باشگاه بارسا نیز گفت: پپ گواردیولا نمی‌خواهد با ما به همکاری ادامه دهد و مربی بارسا در فصل آینده باشد. به عنوان رئیس بارسا از پپ بابت همه افتخاراتش که باعث شادی ما شد. همچنین تشکر از مردی که مدلی از فوتبال را به تیم آورد که دیگر جای هیچ سئوالی باقی نگذاشت.

 

مدیر سابق تالار آموزش خانواده

abdollah_esrafili@yahoo.com

 

  شاد، پیروز و موفق باشید.

شنبه 9 اردیبهشت 1391  8:53 AM
تشکرات از این پست
abbas1476
abbas1476
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1390 
تعداد پست ها : 167
محل سکونت : البرز

پاسخ به: ویلانووا سرمربی بارسلونا شد

تیتو سالها در کنار گواردیولا بود نه تنها به عنوان دستیار بلکه به عنوان دوست صمیمی.

بنابراین بارسا تغییر چشم گیری نخواهد داشت با این تفاوت که بهتر خواهد شد ( نسبت به افت زمان حال )

(( خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ... ور نه این دنیا که دیدیم خندیدن نداشت ))

یک شنبه 10 اردیبهشت 1391  12:44 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها