0

رهایی آمریکا از اثرات بحران ۲۰۰۸ به تلاش بیشتری نیاز دارد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

رهایی آمریکا از اثرات بحران ۲۰۰۸ به تلاش بیشتری نیاز دارد

نسخه چاپيارسال به دوستان
رییس مشاوران اقتصادی کاخ سفید
رهایی آمریکا از اثرات بحران ۲۰۰۸ به تلاش بیشتری نیاز دارد

خبرگزاری فارس: رییس مشاوران اقتصادی کاخ سفید رشد اقتصادی آمریکا را امیدوار کننده ارزیابی کرد اما گفت برای کاهش نرخ بیکاری این کشور و رهایی از اثرات بحران ۲۰۰۸ باید تلاش بیشتری انجام شود.

خبرگزاری فارس: رهایی آمریکا از اثرات بحران ۲۰۰۸ به تلاش بیشتری نیاز دارد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از رویترز در حالی که رشد اقتصادی آمریکا در سه ماه نخست 2012 میلادی از سوی وزارت بازرگانی این کشور کمتر از 2.2 درصد اعلام شده است که این رقم 0.8 درصد کمتر از سه ماه پایانی 2011 میلادی است ولی آلن کروگر رییس مشاوران اقتصادی باراک اوباما تاکید کرد افزایش رشد اقتصادی آمریکا در سه ماه نخست امسال امیدوار کننده است.

وی البته افزود اقتصاد این کشور برای بازگشت به شرایط عادی و طبیعی نیازمند کار و تلاش بیشتری است . گر چه رشد اقتصادی 2.2 درصدی آمریکا در ماههای نخست 2012 امیدوار کننده است ولی باید برای کاهش نرخ بیکاری و افزایش فرصتهای شغلی و پایان دادن به تاثیرات منفی بحران اقتصادی که از سال 2008 میلادی آغاز شده تلاش بیشتری انجام دهیم .

جاش ارنست سخنگوی کاخ سفید نیز تاکید کرد رشد اقتصادی 2.2 درصدی آمریکا نشان می دهد اقتصاد این کشور در مسیر درستی حرکت می کند .

اوباما بر این باور است که باید تلاش بیشتری برای بهبود شرایط اقتصادی آمریکا انجام شود . کارشناسان اقتصادی پیش از این رشد اقتصادی 2.3 تا 2.5 درصدی را برای آمریکا در این مدت پیش بینی کرده بودند .

انتهای پیام /

 
 
شنبه 9 اردیبهشت 1391  8:45 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها