0

آخرين ساخته‌ي مهرداد اسكويي در بخش مسابقه جشنواره‌ي ژنو

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

آخرين ساخته‌ي مهرداد اسكويي در بخش مسابقه جشنواره‌ي ژنو

مستند «آخرين روزهاي زمستان» به كارگرداني مهرداد اسكويي به بخش مسابقه هفتمين جشنواره فيلم‌هاي شرقي ژنو راه يافت.

 

به گزارش خبرنگار سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، هفتمين جشنواره فيلم هاي شرقي «ژنو» به همت دپارتمان فرهنگي شهر ژنو و چند مركز فرهنگي بزرگ ديگر در اين شهر از 28 آپريل تا 6 مي ـ 9 تا 17 ارديبهشت ماه ـ در سينما «گروتي» برگزار مي‌شود.

 

اين جشنواره در تمام گونه‌هاي سينمايي و با موضوع شرق، فيلم ها را از سراسر جهان مي‌پذيرد، تمركز امسال جشنواره فيلم‌هاي شرقي ژنو بر سينماي مراكش است و علاوه بر بخش مسابقه، كارگاه‌هاي فيلمسازي براي فيلم‌سازان جوان ژنو و مراكش برگزار مي‌كند.

 

به گزارش ايسنا، از ايران، در بخش مسابقه فيلم‌هاي مستند «آخرين روزهاي زمستان» به كارگرداني مهرداد اسكويي و در بخش مسابقه فيلم‌هاي كوتاه «ماتيك» پيمان معادي حضور دارند.

 

همچنين فيلم‌هاي كوتاه «جايي دنج براي ماهي‌ها» به كارگرداني ناصر ضميري، «دوردست» پويا پارسا مقام و «سيلي» احسان اماني در اين جشنواره به نمايش درمي‌آيند.

 

در بخش مسابقه فيلم‌هاي بلند داستاني، نماينده از ايران در جشنواره نيست و فيلم‌هايي مانند موسيو لازار و ... با يكديگر به رقابت مي‌پردازند.

 

فيلم مستند «آخرين روزهاي زمستان» ساعت 20:30 پنجم مي در سالن «گروتي» شهر ژنو به نمايش درمي‌آيد و تماشاگران پس از مشاهده فيلم با نسرين ميرشب، پخش‌كننده‌ي بين‌الملل اين مستند به گفت‌و‌گو مي‌پردازند.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

جمعه 8 اردیبهشت 1391  11:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها