0

سکه مشمول ماليات مي‌شود

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

سکه مشمول ماليات مي‌شود

جام جم آنلاين: معاون سازمان امور مالیاتی کشور گفت: تمام فعالان اقتصادی به مرور مشمول پرداخت مالیات بر ارزش افزوده خواهند شد که این موضوع فروش سکه در بازار را نیز دربر خواهد گرفت.

حسین وکیلی در مورد دریافت مالیات از فروش سکه در بازار، گفت: در حال حاضر بانک مرکزی به عنوان فروشنده سکه به بازار مالیات مربوطه را به سازمان امور مالیاتی پرداخت می کند.

وي با اعلام اینکه سازمان به مرور تمام مودیان مالیاتی را به زیر چتر خود درخواهد آورد، افزود: هنوز تمام فعالان اقتصادی مشمول پرداخت مالیات بر ارزش افزوده نشده اند.

معاون سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه سازمان به مرور تمام فعالان اقتصادی را به زیر چتر خود در خواهد آورد، تصریح کرد: فرهنگ سازی، آموزش و توسعه سیستم های مورد نیاز برای ورود تمام فعالان اقتصادی به زیر چتر مالیاتی هر روز توسعه بیشتری پیدا می کند.

وي افزود: زمانی که تمام فعالان اقتصادی تحت پوشش پرداخت مالیات قرار گرفتند از فروشندگان سکه در بازار هم مالیات خواهیم گرفت.

به گفته وکیلی، در حال حاضر مالیات اخذ شده از بخش فروش سکه در بانک صورت می‌گیرد، فعلا بانک مرکزی مشمول پرداخت مالیات سکه است و در مراحل بعدی مالیات فروش سکه در بازار اجرایی خواهد شد.(مهر)

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

جمعه 8 اردیبهشت 1391  10:01 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها