0

فرکي: هنوز هم شانس آسيايي شدن داريم

qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 12046

فرکي: هنوز هم شانس آسيايي شدن داريم

سرمربي نفت تهران اعتقاد دارد اين تيم هنوز هم شانس کسب سهميه آسيايي را دارد.

حسين فرکي پس از شکست 2 بر يک مقابل نفت آبادان اظهار داشت: جذابيت هاي فوتبال به همين چيزهاست و به اينکه اميدوار باشيم. هنوز دو هفته ديگر باقي مانده و رقباي ما براي آسيايي شدن هم به تساوي رسيدند به همين دليل هنوز هم شانس داريم.

وي در مورد جريان بازي عنوان کرد: به دليل گرماي هوا آنچه انتظار مي رفت نبوديم ولي با اين وجود فکر مي کنم عملکرد ما از نفت آبادان بهتر بود. گل اول را به دليل نداشتن تمرکز خط دفاع خورديم و اين گل شرايط روحي آباداني ها را بهتر کرد.

فرکي تصريح کرد: نيمه دوم که هوا بهتر شد شرايط ما هم تغيير کرد و کنترل بازي را بدست گرفتيم. همه چيز عادي پيش مي رفت که اخراج مجتبي زارعي بازيکن با تجربه ما در عين بي تجربگي کار را برايمان سخت کرد و بعد از گل دوم هم فشار خوبي آورديم اما توان بدني مان تحليل رفت.

سرمربي نفت تهران در خصوص پنالتي نفت آبادان گفت: در اين باره اظهار نظر نمي کنم چون هيچ وقت در خصوص داوري صحبت نمي کنم. احساس مي کنم داور براي ما پنالتي گرفت اما کمک او اعلام آفسايد کرد. اميدوارم من اشتباه کرده باشم تا من شرمنده بازيکنانم شوم چون آنها تلاش کردند تا ببريم.

فرکي در خصوص اينکه گفته مي شود اين تيم به اراک منتقل مي شود، اظهار داشت: در جريان اين موضوع نيستم اما به نقل از مديرعامل باشگاه مي گويم که اين مسئله منتفي است.
جمعه 8 اردیبهشت 1391  8:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها