0

رائول: به نوير بخاطر درخشش تبريک گفتم

snzarei
snzarei
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 856

ستاره اسپانيايي تيم فوتبال شالکه بخاطر موفقيت بايرن مقابل رئال مادريد به دروازه بان بايرن پيامک تبريک ارسال کرد.

به نقل از دي ولت، رائول گونزالس روز گذشته با ارسال پيامک تبريکي از طريق تلفن همراه خود به مانوئل نوير، سنگربان ملي پوش مونيخي‌‌ها، پيروزي ژرمن‌ها در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان را تبريک گفت.

وي که تابستان سال جاري اقدام به ترک گيلزن کرشن پس از دو سال حضور در شالکه مي کند، تا يک سال قبل هم تيمي سنگربان کنوني مونيخي ها بود. وي گفت: با مانوئل دوستي صميمانه‌اي دارم. پس از راهيابي بايرن به فينال ليگ قهرمانان به وي پيامک زدم. از درخشش زيادش در اين بازي تعريف کردم و در عين حال راهيابي به بازي نهايي با چلسي را تبريک گفتم.

رائول که خود سال‌ها عضو کهکشاني‌هاي مادريدي بود، چهارشنبه شب يکي از تماشاگران ويژه بازي رئال و بايرن در ورزشگاه سانتياگو برنابئو بود.

در ديدار انجام گرفته رئال 2 بر يک در وقت معمول برنده شد اما به علت تساوي 3 بر 3 در مجموع سرنوشت به وقت اضافه کشيده شد که هيچ اتفاقي نيفتاد تا اينکه در ضربات پنالتي باوارايي ‌ها 3 بر يک پيروز شدند.

حضرت محمد (ص) فرمودند

سه چیز است که در هرکس باشد منافق است ، حتی اگر روزه بگیرد و نماز بخواند و حج و حج عمره انجام دهد و بگوید من مسلمان هستم

یک :وقتی که سخن می گوید ، دروغ بگوید

دو.: هنگامی که وعده ای دهد ، تخلف ورزد

سه: وقتی امین شمرده شود ، خیانت کند

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وآل مُحَمَّد

جمعه 8 اردیبهشت 1391  5:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها