0

يواخيم‌لو: عملکرد نوير در ضربات پنالتي عالي بود

snzarei
snzarei
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 856

سرمربي تيم ملي آلمان عملکرد نوير در ديدار مقابل رئال را مورد ستايش قرار داد.

پس از اينکه باشگاه بايرن مونيخ توانست چهارشنبه شب مقابل باشگاه رئال مادريد پيروز شود يوآخيم لو سرمربي تيم ملي فوتبال آلمان به بازيکنان باشگاه بايرن تبريک گفت و اظهار داشت که باعث تاسف است که ملي پوشاني همچون خديرا و اوزيل در باشگاه بازنده مشغول هستند و در مقابل بايرن قرار داشتند .

او در ادامه اظهار داشت که در اين ديدار مانوئل نوير و باستيان شواين اشتايگر از جمله بازيکناني بودند که بسيار خوب ظاهر شدند.

وي درباره ي عملکرد مانوئل نوير گفت:" نوير عملکردي عالي داشت . او به گونه اي درون دروازه عمل کرد که گويا دروازه بسيار کوچک است . او بسيار مسلط بود و توانست به خوبي ضربات پنالتي را دفع کند . "

وي ادامه داد:" به نظر من اين اصلا" قانون خوبي نيست که کارتهاي زرد بازيکنان براي صعود به فينال حذف نميشود زيرا اين سبب شده است که بازيکناني از هردو تيم چلسي و بايرن ديدار فينال را از دست بدهند."

حضرت محمد (ص) فرمودند

سه چیز است که در هرکس باشد منافق است ، حتی اگر روزه بگیرد و نماز بخواند و حج و حج عمره انجام دهد و بگوید من مسلمان هستم

یک :وقتی که سخن می گوید ، دروغ بگوید

دو.: هنگامی که وعده ای دهد ، تخلف ورزد

سه: وقتی امین شمرده شود ، خیانت کند

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وآل مُحَمَّد

جمعه 8 اردیبهشت 1391  5:29 PM
تشکرات از این پست
snzarei
snzarei
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 856

پاسخ به:يواخيم‌لو: عملکرد نوير در ضربات پنالتي عالي بود

هفته سي و سوم بوندس ليگا آلمان

در هفته سي و سوم بوندس‌ليگا بايرن مونيخ، فيناليست ليگ قهرمانان اروپا پس از 120 دقيقه نبرد هيجان انگيز با رئال مادريد پذيراي اشتوتگارت مي شود و ولفسبورگ در انتظار وردربرمن خواهد بود.

پيکارهاي اين هفته در شرايطي فردا (شنبه) آغاز خواهد شد که تکليف قهرمان فصل با درخشش بورسيادورتموند مقابل بورسيامونشن گلادباخ هفته قبل مشخص شد. فاتح فصل جاري فردا شب با آرامش خاطر در ميهماني کايزرس لاترن شرکت خواهد کرد که سقوطش به دسته دوم محرز شده است.همزمان با اين ديدار برخلاف هفته هاي قبل که پيکارها در سه روز جمعه تا يکشنبه انجام مي شد، کليه ديدارهاي هفته انجام خواهد گرفت. 

در يکي از مهم‌ترين پيکارهاي روز،  بايرن مونيخ در خانه پذيراي اشتوتگارت خواهد شد. باوارايي ها که چهارشنبه شب ماراتن 120 دقيقه اي با رئال مادريد را  در ديدار برگشت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا  در ورزشگاه سانتياگو برنابئو با موفقيت پشت سر گذاشتند، اکنون در شرايطي که خود در فينال آن جام حريف چلسي مي بينند، در آليانس آره ‌نا ، زمين خانگي خود، همان جايي که در تاريخ 30 ارديبهشت بر سر عنوان نخست قاره خواهند جنگيد، ميزبان اشتوتگارت هستند. در ديدار رفت شاگردان يوپ هاينکس که در رده دوم جدول حضور دارند، 2 بر يک پيروز شدند.

همچنين ولفسبورگ که اشکان دژاگه، بازيکن ايراني را در اختيار دارد، ميزبان بندرنشينان وردربرمن خواهد شد.

برنامه ساير مسابقات :

شالکه – هرتا برلين

بورسيامونشن گلادباخ – آگسبورگ

فرايبورگ – اف.ث.کلن

هوفن هايم- نورنبرگ

هامبورگ – ماينس

باير لورکوزن – هانوفر

هم اکنون بورسيادورتموند و بايرن مونيخ با 75 و 67 امتياز در رده اول و دوم حضور دارند. شالکه ، بورسيامونشن گلادباخ و اشتوتگارت به ترتيب با 58، 56 و 50 امتياز سوم تا پنجم هستند.

در پايين جدول نيز کايزرس لاترن با 23 امتياز به عنوان تيم هجدهم جدول سقوطش را به دسته دوم قطعي کرده و اکنون نبردي مهم ميان هامبورگ ، آگسبورگ، اف.ث.کلن و هرتابرلين که در رده هاي 14 تا 17 جدول قرار دارند، براي گريز از سقوط در گرفته است.

حضرت محمد (ص) فرمودند

سه چیز است که در هرکس باشد منافق است ، حتی اگر روزه بگیرد و نماز بخواند و حج و حج عمره انجام دهد و بگوید من مسلمان هستم

یک :وقتی که سخن می گوید ، دروغ بگوید

دو.: هنگامی که وعده ای دهد ، تخلف ورزد

سه: وقتی امین شمرده شود ، خیانت کند

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وآل مُحَمَّد

جمعه 8 اردیبهشت 1391  5:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها