0

جعفري: 60درصد قراردادها را پرداخت کرديم

qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 12046

جعفري: 60درصد قراردادها را پرداخت کرديم

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي گفت: انتقادات امير قلعه‌نويي را رد نمي‌کنم اما از همين نصف زمين‌ها به اينجا رسيده‌ايم.

محمد حسين جعفري در گفت و گو با فارس در باره پيروزي تراکتورسازي مقابل پرسپوليس و دو هفته باقي مانده اظهار داشت: من خيلي راحتم و هيچ استرسي ندارم. نتايج خوبي گرفتيم و اين دو هفته باقي مانده را هم به همين منوال پشت سر مي گذاريم. دوست داريم وقتي پرونده ليگ يازدهم هم بسته مي شود با لب خندان ورزشگاه را ترک کنيم. ما بايد هر دو بازي آينده را هم ببريم و منتظر باشيم که رقبا چه مي کنند. ديروز هم نتيجه خيلي خوبي گرفتيم هر چند که در نيمه اول خوب نبوديم و پرسپوليس چندين موقعيت خود را از دست داد.

وي افزود: نيمه دوم خود را به حريف تحميل کرديم و تماشاگران هم فوتبال با هيجاني را ديدند.

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي در خصوص انتقاد امير قلعه نويي از شرايط مالي و امکاناتي تراکتورسازي عنوان کرد: با توجه به اينکه نتوانستيم به تعهدات مالي خود به موقع عمل کنيم اين صحبت ها مطرح شده. ما تاکنون 60 درصد قرارداد بازيکنان را پرداخت کرديم و در هفته پيش رو هم 20 درصد ديگر قراردادها را مي دهيم. بازيکنان گلايه کرده بودند که 12 پيروزي کسب کرده ايم اما پاداش نگرفتيم و من هم به خبرنگاري که اين سؤال را پرسيد گفتم براي ما اجابت واجبات مهمتر از مستحبات است. وقتي تيم به مشکل مالي خورد اول به اين فکر بوديم که قراردادها پرداخت شود و سپس پاداش بدهيم. هر چند که مي خواهيم در هفته پيش رو پاداش هم بدهيم.

وي در اين خصوص که قلعه‌نويي عنوان کرده گاهي در نصف زمين تمرين کرده اند، اظهار داشت: من معتقد هستم که نبايد به گذشته برگرديم. من هيچ يک از مشکلات مطرح شده توسط امير قلعه نويي را رد نمي کنم اما ما از همين نصف زمين به اينجا رسيده ايم و معجزه اي رخ نداده است.

وي در اين باره که آيا انتقاد قلعه‌نويي از وي بوده يا هيئت مديره، عنوان کرد: نمي دانم اين سؤال را بايد از خودش بپرسيد. مديران عامل انسان هاي صبوري هستند که منافع تيم برايشان اهميت دارد.

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي در خصوص اينکه براي فصل بعد هيئت مديره باشگاه چه تصميمي گرفت، گفت: قرار است جلسه اي در هفته آينده داشته باشيم تا تصميم گيري کنيم البته خود امير قلعه نويي هم گفته مي خواهد تمرکزش روي بازي ها باشد و سپس در اين باره صحبت شود.

جعفري در اين خصوص که در دو هفته پاياني نگراني بابت مسائل حاشيه اي و حرف و حديث هايي مبني بر اينکه مي خواهند يک تيم خاص را قهرمان کنند، ندارد، گفت: در فوتبال ما هميشه از اين حرف ها هست و همان که در خنده بازار نشان مي دهد در فوتبال ما هم هست اما ما اظهار نظري نمي کنيم چون اطلاعات کافي در اين زمينه نداريم.
جمعه 8 اردیبهشت 1391  1:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها