0

هفته سي و ششم ليگ برتر انگليس

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

هفته سي و ششم ليگ برتر انگليس

 

تيم ليورپول در جدال خارج از خانه با نوريچ اميدوار به گذر از بحران اخير خود در فصل جاري است و آرسنال مصمم به کسب برتري برابر استوک به منظور حفظ جايگاه سوم جدول است.


 

 پيکارهاي هفته سي و ششم ليگ برتر انگليس فردا (شنبه) با انجام 7 ديدار آغاز مي شود. در آخرين پيکار اين تاريخ ليورپول به مربيگري کني دالگليش در ورزشگاه  «کرورود» در ميهماني نوريچ  حضور خواهد يافت.


 سرخ پوشان آنفيلدي که در هفته هاي گذشته دچار افت محسوسي شده اند، اميدوارند در سه هفته قبل از خاتمه فصل جاري به وضعيت تعادل و ثبات با غلبه بر نوريچي ها وارد شوند.


 تيم تحت امر دالگليش اکنون با 46 امتياز صاحب پله هشتم است که در صورت غلبه بر نوريچ (43 امتياز) رده سيزدهمي مي تواند جاي همشهري همچون اورتون را در رده هفتم جدول بگيرد.


 همچنين آرسنال که در رده سوم جدول با 65 امتياز پس از دو حريف منچستري جاي دارد، با آگاهي از اين نکته که در سه هفته باقيمانده حتي اگر تمام مسابقاتش را ببرد، به جايگاه اول و دوم نخواهد رسيد، مصمم به شکست دادن استوک سيتي ميزبان اين تاريخ خود است.


 شاگردان آرسن ونگر متوجه هستند براي کسب رده سوم جدول و اخذ آخرين مجوز حضور مستقيم به ليگ قهرمانان اروپا توسط نيوکاسل يونايتد 62 امتيازي تهديد مي شوند. از اين رو لازم است که حتما در ديدار فوق با کسب هر سه امتياز از ميدان خارج شوند.


 برنامه ساير مسابقات:


اورتون – فولام


استوک –آرسنال


ساندرلند – بولتون


سوانسي – ولورهامپتون


وست برومويچ آلبيون – آستون ويلا


ويگان – نيوکاسل


 


 هم اکنون منچستريونايتد با 83 امتياز صاحب رده اول جدول است در حاليکه منچسترسيتي با 80 امتياز در رده دوم جا خوش کرده است.

جمعه 8 اردیبهشت 1391  11:58 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها