0

زن كُشی با ضربات متعدد چاقو

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

زن كُشی با ضربات متعدد چاقو

 

فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری مرد معتادی كه بر اثر اختلافات خانوادگی همسرش را با ضربات چاقو به قتل رساند و متواری شده بود، خبرداد.

 

سرهنگ محمدرضا میرزایی در این باره گفت: ساعت ۲۲:۳۰ شنبه ۲۶ فروردین ماه تماس شهروندان سمنانی با مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ خبر از وقوع یك فقره مرگ مشكوك داد.ماموران كلانتری ۱۱ شهدای سمنان پس از دریافت خبر در محل حضور یافته و پس از ورود به این منزل كه با هماهنگی قضایی صورت گرفت، با جسد زنی مواجه شدند كه با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود.

 

وی گفت: با تایید قتل، كارآگاهان پلیس آگاهی پیگیری پرونده را در دستور كار خود قرار داده و در كمترین زمان ممكن به وجود اختلاف چند ساله بین مقتوله و همسرش پی بردند. با به دست آمدن همین سرنخ، پرونده وارد مرحله تازه ای شد كه با تلاش ماموران، همسر مقتوله كه به یكی از روستاهای اطراف شهرستان دامغان فرار كرده بود، دو ساعته شناسایی و دستگیر شد و تحت بازجویی قرارگرفت.

 

فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: متهم در اظهارات اولیه منكر قتل بود اما با توجه به اسناد و مدارك لب به اعتراف گشود و راز این جنایت را فاش كرد.

 

وی با بیان اینكه متهم به قتل كه معتاد به مواد مخدر نیز می باشد، اختلافات چندساله را علت بروز این جنایت اعلام كرد و گفت: متهم به كارآگاهان پلیس گفت كه حوالی ظهر روز جمعه ۲۵ فروردین ماه در جریان مشاجره با همسرش، كنترل خود را از دست داده و با ضربات متعدد چاقو وی را به قتل رسانده و پس از آن به اتفاق فرزند خردسالش به یكی از روستاهای اطراف دامغان متواری شده است.

 

فرمانده انتظامی استان سمنان در همین خصوص به ایسنا گفت: برابر آمار رسمی موجود، اعتیاد به موادمخدر همان گونه كه بارها از سوی پلیس اعلام شده علت بروز بسیاری از جرایم در كشوراست.

 

میرزایی افزود: برای ریشه كنی این بلای خانمانسوز كه جنایاتی مانند این قتل تنها بخشی از آسیب های ویران كننده آن است، باید علاوه بر تلاش همه مسئولان و دست اندركاران امر، خانواده ها نیز هشدارهای مكرر پلیس را جدی بگیرند و با تربیت فرزندان و نظارت صحیح بر رفتار و عملكرد آنان از بروز اینگونه حوادث پیشگیری كنند.

جمعه 8 اردیبهشت 1391  11:26 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها