0

کیبورد و موس‌ها رو نو کنید! COD جدید رونمایی میشود

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

کیبورد و موس‌ها رو نو کنید! COD جدید رونمایی میشود

 کیبورد و موس ها رو نو کنید! COD جدید رونمایی میشودمطمئنا با شنیدن خبر رونمایی از نسخه جدید Call Of Duty خوشحال خواهید شد! این سری بازی یکی از برترین سری بازی‌های شوتر اول شخص بود که توانست با داستان قوی ، گیم پلی فوق العاده و موسیقی‌های حماسی گیمر‌ها و بازی خورهای زیادی را پای کنسول‌ها و کامپیوتر‌ها جمع کند. حال سایت callofduty.com تغییراتی در سایت خود به وجود آورده و قول داده که جدیدترین سری از بازی COD را رونمایی میکند. البته این رونمایی خیلی طول کشید ، چون چندی پیش سایتی فرانسوی اعلام کرد که در فوریه قرار است این بازی رونمایی شود ، ولی این اتفاق نیفتاد.

در این شکی نیست که سری بعدی بازی یکی از بازی‌های سری Black Ops خواهد بود و مطمئنا Black Ops 2 است. این را هم میتوان از تصاویری که در خود سایت موجود است بفهمیم! مانند تصویری که در بالا میبینید که در پس زمینه تار فردی تفنگی را بر دست گرفته و کاملا مانند کاور بازی Black Ops است. همچنین سایت اعلام کرده که سازنده سری جدید شرکت Treyarch است و این شرکت هم سری Black Ops را ساخته است.

همچنین در مورد داستان بازی اطلاعات جدید عرضه نشده ، اما در خود سایت پنجره‌های کوچکی تعبیه شده که در آن‌ها قرار است طی روزهای اینده پر از ویدئو شود و همین دیروز ویدئویی قرار داده شد که در ان فردی هواپیمایی کوچک و بون سرنشین را کنترل میکرد و همه جا را به آتش میکشید و این اسلحه نیز ساخت روسیه است! خب مطمئنا این نوید این را میدهد که بازی در آینده رخ خواهد داد و مانند همیشه کشور‌هایی مانند روسیه نیز در بازی هستند! البته در روزهای آینده از این ویدئوها باز هم عرضه خواهد شد و کمی‌در مورد بازی توضیح خواهد داد تا روز رونمایی اصلی!

قرار است که اولین تیزر از این بازی در تاریخ ۱می‌در بین بازی بسکتبال در شبکه TNT رونمایی شود و مطمئنا چند دقیقه بعد در یوتیوب نیز پخش خواهد شد.

البته نکته جالب اینجاست که رسانه‌های جمعی ، مانور خاصی بر روی این بازی نمیدهند و این کمی‌حس و حال خاصی که همیشه قبل از معرفی یک وجود دارد را کم میکند. البته کیفیت یک بازی به این مانور‌ها و اخبار نیست و تماما به تلاش خود تیم بستگی دارد. ما نیز امیدواریم که سری جدید مانند سری قبل Black Ops داستان و گرافیکی خوب را داشته باشد و بتواند طرفدارا پر و پا قرص خود را راضی نگه دارد

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

جمعه 8 اردیبهشت 1391  8:12 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها