0

پردیس مهندسی و فناوری‌های‌نوین دانشگاه صنعتی شاهرود افتتاح شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

پردیس مهندسی و فناوری‌های‌نوین دانشگاه صنعتی شاهرود افتتاح شد

نسخه چاپيارسال به دوستان
با حضور کامران دانشجو
پردیس مهندسی و فناوری‌های‌نوین دانشگاه صنعتی شاهرود افتتاح شد

خبرگزاری فارس: پردیس مهندسی و فناوری‌های‌نوین دانشگاه صنعتی شاهرود افتتاح شد.

خبرگزاری فارس: پردیس مهندسی و فناوری‌های‌نوین دانشگاه صنعتی شاهرود افتتاح شد

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به شاهرود، پردیس مهندسی و فناوری‌های نوین دانشگاه صنعتی شاهرود با حضور کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، استاندار سمنان، نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان این شهرستان افتتاح شد.

همچنین دانشکده‌های مهندسی عمران و مهندسی مکانیک، فاز دوم دانشکده‌های مهندسی برق، کامپیوتر و فناوری اطلاعات و 2 بلوک خوابگاه دانشجویی پسران با حضور وزیر علوم به بهره‌برداری رسیدند.

براساس این گزارش، دانشکده‌های مهندسی عمران و مهندسی مکانیک با زیر بنای 8000 مترمربع و با صرف 34  میلیارد تومان اعتبار، فاز دوم دانشکده‌های مهندسی برق، کامپیوتر و اطلاعات در زیر بنای 10000 مترمربع مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.

همچنین خوابگاه‌های دانشجویی ولایت ویژه پسران با زیر بنای 3150 مترمربع و ظرفیت اسکان 260 نفر و و بصیرت ویژه پسران با زیر بنای 3150 مترمربع و ظرفیت 260 نفر با حضور وزیر علوم و مسئولان استانی به بهره‌برداری رسیدند.

برای احداث پروژه‌های فوق، تاسیسات زیر بنایی، شبکه‌های دسترسی، تاسیسات فنی، محوطه سازی، موتورخانه، برق رسانی، گازرسانی، شبکه آب مصرفی، دیوارکشی و احداث فضای سبز  بالغ بر 337 میلیارد ریال اعتبار صرف شده است و زیربنای کل مجموعه افتتاح شده 42000مترمربع است.

انتهای پیام/

 
 
پنج شنبه 7 اردیبهشت 1391  11:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها