0

تحقيقات نخستين فيلم سينمايي درباره‌ي مادر حضرت فاطمه (س) كامل شد

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

تحقيقات نخستين فيلم سينمايي درباره‌ي مادر حضرت فاطمه (س) كامل شد

401.jpg

تحقيقات فيلم سينمايي «حضرت خديجه (س)» همسر پيامبر (ص) و مادر حضرت فاطمه زهرا (س) پس از هشت‌ماه به پايان رسيد.

محمد خزاعي ـ تهيه‌كننده‌ي اين فيلم ـ در گفت‌وگو با خبرنگار سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اعلام اين خبر اظهار كرد: در اين مدت نزديك به پنج شش‌هزار صفحه تحقيقات استخراج شده است كه در هفته‌ي آينده از ميان سه چهار گزينه‌اي كه به‌عنوان نويسنده در حال ارزيابي آن‌ها هستيم، يك نفر كار نگارش فيلم‌نامه را آغاز خواهد كرد.

او ادامه داد: اميدواريم تا مهرماه فيلم‌نامه‌ي اين فيلم آماده شود و تا آن زمان نيز رايزني‌هاي لازم را براي پيدا كردن سرمايه‌گذار داخلي و خارجي انجام خواهيم داد. در نهايت اميدوارم اواخر امسال يا سال بعد به فضاي توليد وارد شويم.

خزاعي از جمال شورجه به‌عنوان جدي‌ترين گزينه براي كارگرداني اين فيلم نام برد.

وي دربارهي قصه‌ي اين فيلم، توضيح داد: مراحل قصه هنوز مشخص نيست و احتمالا داستان از دوران نوجواني حضرت خديجه (س) و برخورد اولش با راهبه‌اي كه مژده‌ي ازدواج با پيامبر (ص) را به او مي‌دهد آغاز مي‌شود و تا وفات ايشان ادامه خواهد داشت البته همه اين‌ها به فيلم‌نامه و زمان محدود ما در قالب سينمايي بستگي دارد.

به گفته‌ي خزاعي، این فیلم نخستین اثر تصویری و سینمایی درباره‌ي بانوی جهان اسلام ام‌المؤمنین حضرت خدیجه (س) یکی از چهار زن کامل دنیا، نخستین و بهترین همسر رسول خدا (ص) و مادر حضرت فاطمه زهرا (س) است که در تاریخ سینما ساخته می‌شود.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

پنج شنبه 7 اردیبهشت 1391  4:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها