0

اميد تازه براي افراد طاس

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

اميد تازه براي افراد طاس

 یک پژوهش در ژاپن، راه جدیدی برای درمان طاسی سر ارائه می کند. پژوهشگران دانشگاه علوم توکیو به رهبری پروفسور تاکاشی تسوجی، موفق شدند بر روی سر موش طاس، موی تراریخته برویانند.

 به نقل از يورونيوز، دانشمندان دو نوع سلول بنیادی فولیکول های موی موش بزرگسال را استخراج کردند. سلول ها به مدت سه هفته در آزمایشگاه کشت داده شد و بر روی موش هایی که به طور طبیعی بدون مو هستند، کاشته شد. سه هفته بعد، مو بر روی پوست صاف موش ها رویید. دوره زندگی این موها همانند موهای موش های اهدا کننده است.

تاکاشی تسوجی، پروفسور دانشگاه علوم توکیو می گوید: در حال حاضر، این نوع عملیات سلولی بسیار دقیق، فقط توسط گروه ما انجام می شود.

عارضه طاسی عمدتا در مردان روی می دهد و به سن بالا، استرس و وراثت مربوط می شود.

تخصص کلینیک "مموریال" در توکیو، درمان طاسی است. آکیو ساتو، مدیر کلینیک می گوید: ما با درمان دارویی روع می کنیم. اگر نتیجه نداد، پیشنهاد کاشت مو می دهیم.

ولی برخی اوقات درمان با بن بست مواجه می شود. آکیو ساتو، ادامه می دهد: همیشه لحظه ای می رسد که دیگر از دست ما کاری ساخته نیست.

به نظر متخصصان، این روش احیای مو، پتانسیل بسیاری دارد. می توان از آن برای احیای اندام های دیگر استفاده کرد. روش دکتر تسوجی ده سال دیگرمی تواند مورد استفاده قرار گیرد.

 

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

پنج شنبه 7 اردیبهشت 1391  1:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها