0

آقاتهراني: من يقين دارم افراد جبهه پايداري اصلحند و شرعاً آن را به عهده مي گيرم

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

آقاتهراني: من يقين دارم افراد جبهه پايداري اصلحند و شرعاً آن را به عهده مي گيرم

  تخريب كه نكرديم هيچ، تبليغ هم نكرديم چون پول نداشتيم، حتي از 30 سايت فعال در تهران، 4 سايت، تبليغ ما را مي كرد كه 3 تاي آن را بستند / بعد از انتخابات هم بايد پيگيري كنيد و ببينيد آيا اين نماينده اي كه به مجلس فرستاده ايد هماني است كه مورد رضايت خدا، نظام و شهداء است يا خير؟ / رهبر معظم انقلاب صريحاً گفتند آنهايي را كه به كانون قدرت و ثروت وصل هستند به مجلس نفرستيد چرا كه عاقبت به خير نمي شويد، ما نيز برهمين اساس آنهايي را كه پول زياد خرج نمي كنند در ليست نياورديم / پنج بار خواستيم وحدت ايجاد كنيم اما هر بار يك اتفاق مي افتاد و نمي شود؛ بس است ديگر / به سهم بندي اصلاً اعتقاد نداريم، نه بدهكاريم و نه طلبكار؛ صالح مورد قبول را قبول نداريم فقط اصلح، مورد قبول ماست / به ما انگ ضد آخوندي زدند در حالي كه 8 نفرمان آخوندند


حجت الاسلام و المسلمین دکتر آقا تهراني كه در مجتمع فرهنگي، دانشجويي 13 آبان، سخن مي گفت انتخابات را يكي از بزنگاه‌هاي مهم تصميم‌گيري دانست و با بيان اينكه بايد قبل و بعد از اين تصميم‌گيري درايت به خرج داد گفت: متاسفانه برخي اوقات از طرف هم كوچكترها و بزرگترها اين درايت اعمال نمي‌شود يا اينكه از بيانات رهبر معظم انقلاب در اين مورد سوء استفاده سياسي يا كج فهمي مي‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین آقاتهراني با بيان اينكه حتي يك راي هم مهم است، افزود: ممكن است با يك راي يك قانون جابه‌جا شود و حتي بعضي تنها يك راي نيستند و برخي را با خود همراه مي‌كنند.

 وي با توصيه به نيروهاي حزب اللهي براي تحقيق و تفحص در مورد نمايندگان اصلح، قبل از انتخابات ادامه داد: بايد تحقيق كنيد، وقت بگذاريد و ببينيد نماينده‌اي كه به آن راي مي‌خواهيد بدهيد سابقه‌اش چيست، كيست؟ و بعد از انتخابات هم بايد پيگيري كنيد و ببينيد آيا اين نماينده‌اي كه به مجلس فرستاده‌ايد هماني است كه مورد رضايت خدا، نظام و شهداء است يا خير؟
  •  فساد بانكي اخير كار خواص بي بصيرت بود
دبيرجبهه پايداري انقلاب اسلامی، در بيان اهميت اين تحقيق و تفحص به موضوع فساد بانكي اخير اشاره و تصريح كرد: اين فساد كار خواص بي بصيرت بود و لذا اگر چشم خود را باز نكنيم و چنين افرادي را بالا بياوريم ممكن است دوباره از اين اتفاقات بيافتد.

 منتخب مجلس نهم با تاكيد بر اينكه ما در جبهه پايداري انقلاب اسلامی در انتخاب افراد بخل نشان داديم، معيارهاي انتخاب جبهه  پایداری را معيارهاي مقام معظم رهبري از جمله متصل نبودن به كانون قدرت و ثروت و ساكت نبودن در فتنه تبیین کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در جلسه‌اي ضمن تواصي به حق صريحاً گفتند آنهايي را كه به كانون قدرت و ثروت وصل هستند به مجلس نفرستيد چرا كه عاقبت به خير نمي‌شويد، ما نيز برهمين اساس آنهايي را كه پول زياد خرج نمي‌كنند در ليست نياورديم.

 نماينده مجلس هشتم به دومين معيار يعني ساكت نبودن در فتنه اشاره كرد و گفت: عملكرد شخصي در فتنه صفر بوده است و خودش نيز به اين موضوع اذعان داشته اما در ليست قرار مي‌گيرد و برخي مي‌گويند اين شخص بايد در ليست بماند؛ يا برخي در مصاحبه‌هاي خود اعلام كردند كه عوامل فتنه، فقط دو نفر بودند و تمام! آيا چنين اشخاصي صلاحيت بودن در ليست را دارند؟
  •  در جبهه پايداري وحدت خوبي برقرار كرديم
وي در پاسخ به مطلبي مبني بر اينكه «يكي از اعضاي جبهه پايداري در مورد طرح سئوال از رئيس جمهور، جواب هاي احمدي نژاد را عاقلانه و منطقي دانسته» اين اظهارنظر را شخصي دانست و تصريح كرد: ما در جبهه پايداري سعي بر وحدت داشتيم و وحدت خوبي برقرار كرديم اما طبيعي است كه شيوه‌ها و راه‌هاي برخي با برخي فرق مي‌كند.
  •  پنجبار خواستيم وحدت كنيم نشد

 دبير جبهه پايداري انقلاب اسلامی، در پاسخ به سئوال ديگري مبني بر اينكه چرا اتحاد بين جبهه متحد و پايداري صورت نگرفت و آيا امكان آن نيست، گفت: قبلاً هم گفتيم اين دو ليست يكي نمي‌شود چون ما اصلح را انتخاب كرديم و به نظر ما اين‌ها اصلح است، ضمن اينكه به مردم گفته بوديم اينها اصلح‌اند و بعد آن نمي‌توانستيم حرف خود را نقض كنيم، همچنين 5 بار خواستيم وحدت ايجاد كنيم اما هر بار يك اتفاق مي‌افتاد و نمي‌شود؛ بس است ديگر.

 حجت الاسلام والمسلمین آقا تهراني ادامه داد: آقايان در دوره اول اصرار داشتند كه مشاركت در انتخابات حضور مي يابد ليست بدهيد اما ما گفتيم نمي‌آيد، اگر در دوره اول ما ليست نمي‌داديم بد مي‌شد و ديديم كه تحليل آقايان درست درنيامد.

 وي تاكيد كرد: من يقين دارم افراد جبهه جبهه پايداري اصلحند و شرعاً آن را به عهده مي‌گيرم.
  •    با مجلسي كه من مي بينم امكان پذير نيست
شخص ديگري سئوال كرد آيا مجلس در مورد مرحله دوم هدفمندي يارانه‌ها طرحي دارد يا خير؟ آقا تهراني پاسخ داد: اگر مجلس به مسائل اصلي بپردازد، بله راهكار دارد اما با اين مجلس كه درگير مسائل فرعي و درگيري‌هاي جانبي است و اصلاً در اين فازها نيست امكان پذير نيست.

 وي در مورد بحث حجاب و عفاف و مبارزه با بدحجابي با انتقاد از اينكه همت جدي بين مسئولان و دستگاه‌ها در اين زمينه نيست، گفت: تا زماني كه همت وجود نداشته باشد كاري صورت نمي‌گيرد؛ از همه مي‌خواهم تا جايي كه امكان دارد به وظيفه خود عمل كند.
  •  به ما انگ ضد آخوندي زدند در حالي كه 8 نفرمان آخوندند

 حجت الاسلام و المسلمین آقا تهراني در پاسخ به سئوالي ديگري در مورد اينكه افراد جبهه پايداري چقدر از تخصص برخوردار هستند؟ تصريح كرد: ما در اين زمينه نيز دقت زيادي به خرج داديم، برخي از افراد اقتصاددان اسلامي هستند، برخي دو رشته دانشگاهي و حوزوي را پشت سرگذاشته‌اند، حتي فكر كرديم در اين مورد كه در كميسيون‌ها چه افرادي و با چه تخصصي قرار بدهيم؛ به ما انگ زدند كه ضدآخوندي هستيد، اما 8 نفر از ما آخوند هستند.

 وي در ادامه تاكيد كرد: به سهم بندي اصلاً اعتقاد نداريم، نه بدهكاريم و نه طلبكار؛ صالح مورد قبول را قبول نداريم فقط اصلح، مورد قبول ماست.

 
  •  از 4 سايتي كه ما را تبليغ مي كردند 3 تا را بستند
دبیر جبهه پایداری انقلاب اسلامی و منتخب مردم براي مجلس نهم در پاسخ به سئوالي مبني بر اينكه جبهه پايداري مبادرت به تخريب رقيبان كرده است، ضمن رد شديد اين مطلب گفت: تخريب كه نكرديم هيچ، تبليغ هم نكرديم چون پول نداشتيم، حتي از 30 سايت فعال در تهران، 4 سايت، تبليغ ما را مي‌كرد كه 3 تاي آن را بستند.
پنج شنبه 7 اردیبهشت 1391  1:16 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها