0

نظرسنجی از 48 میلیون مشترک برای دریافت پیامک‌های تبلیغاتی

 
javid1000
javid1000
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1390 
تعداد پست ها : 53859
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

نظرسنجی از 48 میلیون مشترک برای دریافت پیامک‌های تبلیغاتی

مدیر عامل همراه اول با اشاره به ارسال پیامک نظرسنجی دریافت پیامک‌های تبلیغاتی برای 48 میلیون مشترک در قالب گروه‌های 500 هزار نفری گفت: این کار ظرف یک ماه آینده به اتمام می‌رسد.

به نقل از فارس ، روزهای پایانی سال گذشته بود که ممنوعیت ارسال پیامک تبلیغاتی بدون اجازه مشترک، خبرساز شد.
آن روزها انتخابات مجلس نزدیک بود و انتظار می‌رفت مثل همیشه بازار تبلیغات ارزان و گسترده پیامکی داغ شود که رگولاتوری به یکباره ارسال هر نوع پیامک تبلیغی را بدون اجازه مشترک برای اپراتورها ممنوع کرد.

هنوز چند روز بیشتر از اعلام این دستور نگذشته بود که همراه اول یک پیامک نظر سنجی در خصوص تمایل یا عدم تمایل به دریافت پیامک‌های تبلیغی را برای طیف وسیعی از مشترکانش ارسال کرد.

برخی مشترکان به پیامک جواب مثبت و برخی منفی دادند و برخی هم محل نگذاشتند؛ اما فرقی در جواب‌ها نبود؛ زیرا به گفته کسانی که پاسخ منفی داده بودند، پیامک‌‌های تبلیغاتی باز هم برایشان سرازیر شده است.

اما گویا این بار دیگر قرار است همراه اول کاری کند کارستان، کاری که ریشه پیامک تبلیغاتی ناخواسته برای همیشه خشک شود.

از وحید صدوقی مدیر عامل همراه اول پرسید:‌ چرا علیرغم نظر سنجی همراه اول، ارسال پیامک های تبلیغاتی مانند سابق ادامه دارد و سرانجام روش همراه اول برای حل این موضوع چیست؟

مدیر عامل همراه اول اظهار داشت: قبلا ارسال پیامک نظر سنجی برای مشترکان در یک مرحله انجام شد؛ اما اخیرا دوباره هماهنگی‌‌ دیگری با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، انجام شده است.

وی افزود: پس از این هماهنگی مقرر شد که برای گرو‌ه‌های 500 هزار نفری از مشترکان پیامک نظر سنجی پیامک‌های تبلیغاتی ارسال و نظرشان اخذ شود و دیگر بر اساس نظر شان عمل خواهد شد.

صدوقی گفت: این کار از ابتدای هفته گذشته آغاز شده است.

مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار در پاسخ به این سؤال که مشترکان تا چه زمانی منتظر دریافت پیامک‌ نظر سنجی باشند، گفت: برای 48 میلیون مشترک همراه اول در گرو‌ه‌های 500 هزار نفری پیامک نظر سنجی ارسال خواهد شد که ظرف یک ماه آینده تمام مشترکان همراه اولی این پیامک را دریافت خواهند کرد.

مدیریت:تالارهای دانشگاه،دانشجو

مدیریت سابق تالارهای تلفن همراه

صفحه اختصاصی:

civilica.com/p/98085

اولین مدرسه عشق که تأسیس شد  /  درس عشق علی و فاطمه تدریس شد
گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه ازلــی  /  اولـین کلمه که آمـوختند علـی بود علـی

پنج شنبه 7 اردیبهشت 1391  1:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها