0

فال فردا جمعه هشتم اردیبهشت ماه سال 1391

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

فال فردا جمعه هشتم اردیبهشت ماه سال 1391

فروردين
امروز تصميم داريد وسايل بي ارزش را دور اندازيد اما مراقب باشيد وسيله مهمي را دور نريزيد. اگر با شخصي بدرفتاري كنيد به سختي مي توانيد دل او را مجدداً به دست آوريد.

 ارديبهشت
هر چه قدر دیگران سعی می کنند شما را با صداقتشان قانع کنند باید بیشتر و دقیق تر مسائل را بررسی کنید تا متوجه شوید چه چیزی را از شما پنهان می کنند. در حال حاضر کمی بیشتر از همیشه مورد اعتراض هستید که البته از وفاداری شما سوء‌استفاده شده است اگر دیگران سعی دارند مسوولیت هایشان را نادیده بگیرند معطل نکنید و آن ها را از زندگی تان حذف کنید.

خرداد
بهتر است همكارانتان را به حال خودشان بگذاريد تا خودشان مشكلاتشان را حل كنند. زيرا شما مسائل مهم تري داريد كه بايد به آنها رسيدگي كنيد. تاكيد بسيار خوبي بر خانه و خانواده تان وجود دارد، بهتر است در حال حاضر پل هايي را درست كنيد نه اين كه آنها را خراب كنيد. سعي كنيد يك شخص را بهتر درك كنيد زيرا نبايد هميشه فكر كنيد خودتان درست مي گوييد.


تير
امروز کمی بیشتر از همیشه سرحال هستید.شاید تمایل به خرید داشته باشید،اما عجله نکنید که تمام زحمات تان را با خرید از بین ببرید.اگر واقعاً از چیزی خوشتان آمده است سعی کنید تا فردا صبر کنید پشیمان نمی شوید.

مرداد
امروز تنش زيادي در فضا موجود است ودر مقابل مردمي كه چپ و راست دستور مي دهند، ممكن است تحريك شويد كه براساس تصميم آني كارها را انجام دهيد، خصوصاً‌ اگر از دست كسي عصباني هستيد. ولي سعي كنيد كاري نكنيد كه اوضاع را از آن چه كه هست خراب تر كنيد. زماني كه با شخصي تاثيرگذار صحبت مي كنيد بسيار مراقب باشيد و سعي كنيد كه راه اشتباه آنها را پيش نگيريد.

شهريور
امروز رو راست و صادق هستید،احساس واقعی تان را برای یک نفر بیان می کنید.اما ممکن است افراط کنید مخصوصاً اگر قرار باشد رازتان را برای کسی بیان کنید.شاید راز دیگران را بیان کنید.

مهر
امروز پول و عشق مشکل ساز خواهند شد،ممکن است شما چیزی را دارا باشید که شخصی دیگر خواستار آن است و آنها به شما حسودی کنند.هم چنین ممکن است بین شما و شریک تان درگیری بر سر این که هر کسی برای چه چیزی هزینه پرداخته،درگیری ایجاد شود چرا که یکی از شما عادتهای شخص مقابل را در خرید را قبول ندارید.امروز روز بداخلاقی است اما سعی کنید اوضاع را بدتر نکنید وگرنه اوضاع به یکی از همان وضعیت های سابق بر می گردد.

آبان
امروز دوباره به سرکار برگشته اید وانرژی زیادی دارید.قدرت دارید که به محیط اطراف بی توجه باشید و تنها به کارتان توجه کنید.آن را به اتمام برسانید.یک نفر به شما اعتماد دارد و برای عقل شما ارزش قائل است و هم چنین به راه حل های شما اهمیت می دهد.

آذر
ذهن شما درگير امور مالي مي شود چون يك نفر از شما دعوت مي كند كه در يك پروژه كاري سهيم شويد. او هيچ شكي ندارد كه همه چيز به خوبي پيش خواهد رفت، ولي بايد مراقب باشيد كه اگر نتايج خوب نبودند شما مجبور نباشيد كه از جيب خود ضررها را پرداخت نمائيد. گرچه شما هم شور و شوق آن شخص را در مورد آن پروژه داريد ولي بهتر است بيشتر در مورد اين شراكت فكر كنيد قبل از اين كه اقدامي بفرمائيد.

دي
شخصي را پيدا مي كنيد كه عاشقش مي شويد، بنابراين براي اين كه او را از دست ندهيد، دلش را هر چه سريع تر به دست آوريد. اما اگر شك داريد، شايد بهتر باشد كمي بيش تر روي اين موضوع كار كنيد.

بهمن
برنامه های شخصی تان ممکن است کمی از کنترل خارج شوید . بنابراین آمادگی پیدا کنید تا بتوانید در رویا رویی با پیش آمدها انعطاف پذیرتر باشید . به عنوان مثال ممکن است انجام کاری را که منتظرش بوده اید به تعویق بیافتد . همچنین احتمالاً تغییرات عاطفی را تجربه می کنید که روابط عشقی را کاملاً تحت تاثیر قرار می دهد.

اسفند
امکان خطا کردن یا خرید بزرگ امروز خیلی بالاست . قبل از این که قراردادی امضاء‌ کنید آن را با شریک زندگی تان به بحث بگذارید. زیرا او نقطه نظرات معتبری می تواند داشته باشد که شما احتمال دارد که احمقانه بی توجهی کنید.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

پنج شنبه 7 اردیبهشت 1391  11:53 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها