0

با بیرون کردن اوباما از کاخ سفید به من کمک کنید

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

با بیرون کردن اوباما از کاخ سفید به من کمک کنید

 ميت رومني وعده داده است که باراک اوباما را در انتخابات آتي در ماه نوامبر شکست دهد./ فرماندار سابق ماساچوست از حاميان خود خواست که براي بيرون کردن اوباما، رئيس جمهور امريکا از کاخ سفيد به وي کمک کنند.

ميت رومني، نامزد جمهوري خواه انتخابات رياست جمهوري امريکا وعده داده است که باراک اوباما را در انتخابات آتي در ماه نوامبر شکست دهد.

به گزارش سرویس بین الملل بی باک،فرماندار سابق ماساچوست از حاميان خود خواست که براي بيرون کردن اوباما، رئيس جمهور امريکا از کاخ سفيد به وي کمک کنند.

رومني ۶۵ ساله روز سه شنبه (۵ ارديبهشت، ۲۴ آوريل) خطاب به حاميان خود در نيو همشاير گفت: "امروز آغازي بر پايان سال‌هاي نااميدي اوباما است و آغاز يک فصل جديد و بهتر است که ما با هم آن را خواهيم نوشت."

رومني بعد از پيروزي در انتخابات حزبي در ۵ ايالت، راه خود را براي نامزدي رسمي حزب جمهوري خواه امريکا در انتخابات رياست جمهوري اين کشور هموار کرد. این درحالی است که وی برای این که رسما نامزد حزب جمهوري خواه شود، نياز به راي ۱۱۰۰ نماينده در مجمع حزب جمهوري خواه در اواخر ماه آگوست دارد.

پيش بيني مي‌شود رومني که در انتخابات در مناطق کانکتيکت، دلاور، نيويورک، پنسيلوانيا و رود آيلند پيروز شده است، در انتخابات رياست جمهوري امريکا رقيب باراک اوباما شود.

پرس تی وی نوشت: رئيس جمهور امريکا با آراي مستقيم مردم به نامزدها انتخاب نمي‌شود؛ در واقع، امريکا تنها کشور جهان است که در آن رئيس جمهور با راي مستقيم مردم انتخاب نمي‌شود.

شهروندان امريکا در انتخابات رياست جمهوري اين کشور به گروهي از اعضاي مجمع انتخاباتي راي مي‌دهند و اعضاي منتخب اين گروه هستند که رئيس جمهور را انتخاب مي‌کنند. نتيجه نهايي بر اساس مجموع آرا در هر ايالت مشخص مي‌شود.
پنج شنبه 7 اردیبهشت 1391  10:36 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها