0

دستگیری موتورسواران سارقی كه كیف ۲۸ نفر را ربودند

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

دستگیری موتورسواران سارقی كه كیف ۲۸ نفر را ربودند

 

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از دستگیری دو سارق حرفه ای كیف قاپ خبرداد.

 

سرهنگ ناصر اصلانی در گفت وگو با خبرنگار«حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در تشریح جزئیات این خبر گفت: همزمان با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در سطح شهرستان اسلامشهر، ماموران انتظامی كلانتری ۱۱ مركزی این شهرستان در حین گشت زنی، دو نفر را كه در حال قاپیدن گوشی تلفن همراه یكی از شهروندان بودند، مشاهده كرده و در یك تعقیب و گریزكوتاه، هر دو نفر به نام های «مهدی – ع» و «بهروز – خ» را دستگیر وبرای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل كردند.

 

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود: با انتقال متهمان به پلیس آگاهی، سارقان در بازجویی ها لب به اعتراف گشوده و گفتند ساكن بهارستان هستند و از دو ماه پیش با سرقت یك دستگاه موتورسیكلت اكثرا در مناطق خلوت و تاریك شهرستان های اسلامشهر، بهارستان و رباط كریم اقدام به كیف قاپی می كردند.

 

اصلانی تصریح كرد: در بازجویی ها مشخص شد سارقان با استفاده ازموتورسیكلت مسروقه تاكنون ۲۸ فقره كیف قاپی در سطح شهرستان های غرب استان تهران انجام دادند كه از مجموع سرقت ها ۱۶ فقره در اسلامشهر، ۱۲ فقره در بهارستان و رباط كریم صورت گرفته است كه با دستگیری سارقان كیف قاپ، ۱۴ نفر ازمالباختگان در اسلامشهر مورد شناسایی قرار گرفتند و برای تشكیل پرونده به پلیس آگاهی مراجعه كردند.

 

اصلانی به شهروندان توصیه كرد سارقان كیف قاپ معمولا در اطراف بانك ها به دنبال فرصت هستند. بنابراین شهروندان هنگام دریافت پول از بانك مراقب اطراف خود به ویژه موتورسواران باشند.

پنج شنبه 7 اردیبهشت 1391  10:36 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها