0

نصب ويندوز به صورت خودكار

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

نصب ويندوز به صورت خودكار

 

 

دوست داريد يك ديسك نصب ويندوز يا حافظه فلش در اختيار داشته باشيد كه بتوانيد با استفاده از آن به صورت خودكار نسبت به نصب ويندوز اقدام كنيد؟ دوست داريد هنگام نصب ويندوز هيچ سوالي درباره نام كاربري، سريال نصب، تاريخ، ساعت و زبان از شما پرسيده نشود؟

 

 

علاوه بر اينها دوست داريد پس از نصب ويندوز، نرم‌افزارهاي موردنظرتان نيز به طور خودكار نصب شوند، سريال‌ها و كليدهاي موردنظرتان در رجيستري وارد شوند، درايورها نصب شده و به روزرساني‌هاي مايكروسافت نيز روي ويندوز شما اعمال شوند؟

نرم‌افزار قدرتمند Almeza MultiSet قادر است تمام اين كارها را براي شما انجام دهد!

چرا خودكار و يك باره؟

 

فرض كنيد به عنوان مدير انفورماتيك در يك شركت يا سازمان مشغول به كار هستيد و مسووليت نگهداري و به روزرساني سيستم‌هاي رايانه‌اي به عهده شماست. هر بار كه يك رايانه جديد به سازمان شما افزوده مي‌شود چه مراحل كاري را در پيش رو داريد؟ نصب سيستم‌عامل، نصب نرم‌افزارهاي مورد نياز، به روزرساني سيستم‌عامل و اعمال تنظيمات مختلف شبكه و... روي رايانه جديد كه همگي وقت بسيار زيادي نياز دارد و علاوه بر اتلاف وقت، به دليل تعويض مداوم ديسك‌هاي حاوي نرم‌افزارها و اطلاعات مورد نياز، استهلاك دستگاه رايانه شما را نيز بالا مي‌برد. به نظر شما امكان نصب خودكار ويندوز و نرم‌افزارهاي مورد نظر به صورت يكجا و در يك مرحله، موجب صرفه‌جويي زياد در وقت و انرژي شما نمي‌شود؟ نرم‌افزار Almeza MultiSet نيز به همين منظور طراحي شده است.

لذت نصب بي‌دردسر

 

همان‌طور كه گفتيم نصب خودكار و بي‌دردسر ويندوز و نرم‌افزارها، تا حد بسيار زيادي در وقت شما صرفه‌جويي مي‌كند و همين امر موجب شده است تا بسياري از كاربران حرفه‌اي به استفاده از چنين روشي روي آورند. همچنين سادگي در نصب و عدم نياز به طي كردن مراحل پيچيده جهت وارد كردن شماره سريال، تنظيم زبان، نام كاربري و... از جمله مواردي است كه موجب شده است تا كاربران مبتدي نيز علاقه بسيار زيادي به استفاده از اين نرم‌افزار نشان دهند و نرم‌افزار قدرتمند Almeza MultiSetنيز با درنظر گرفتن تمام اين نيازها، ابزار منحصر به فردي را در اختيار شما قرار مي‌دهد كه شما را قادر مي‌سازد تا تمام خواسته‌هاي خود را برآورده كنيد.

‌ امكانات اين نرم‌افزار‌‌:

ـ ايجاد حافظه‌هاي فلش قابل بوت: به كمك اين قابليت شما مي‌توانيد سيستم‌عامل موردنظرتان را در يك حافظه فلش با قابليت بوت ذخيره كرده و توسط فلش مربوطه براحتي نسبت به نصب ويندوز اقدام كنيد.

ـ نصب خودكار ويندوز: امكان ساخت سي‌دي يا دي‌وي‌دي‌هاي نصب خودكار ويندوز از ديگر قابليت‌هاي موجود در اين برنامه است. به كمك اين قابليت مي‌توانيد روي هر رايانه‌اي كه بخواهيد بدون دردسر و طي كردن مراحل پيچيده نسبت به نصب ويندوز اقدام كنيد. ديسك‌هاي آماده شده توسط اين برنامه در 2 حالت تعمير ويندوز پيشين و نصب ويندوز جديد قابل استفاده‌اند.

- نصب خودكار نرم‌افزارها: اگر نرم‌افزارهاي خاصي را هميشه روي رايانه‌هاي موردنظرتان نصب مي‌كنيد يا قصد داريد مجموعه‌اي از ضروري‌ترين نرم‌افزارهاي سيستم‌عامل را به صورت يك پكيج درآورده و با يك كليك همگي را روي رايانه‌هاي مورد نظرتان نصب كنيد، مي‌توانيد از اين قابليت كمك بگيريد. به كمك اين قابليت شما مي‌توانيد برنامه‌هاي مورد نياز خود را براي نصب خودكار روي سيستم‌عامل آماده كرده و آنها را در سي‌دي يا دي‌وي‌دي ذخيره كنيد.

- ايجاد ديسك بوت نصب خودكار و همزمان ويندوز و نرم‌افزارها: اگر قصد داريد ويندوز و نرم‌افزارهاي موردنظرتان را به صورت يكجا و در يك مرحله نصب كنيد باز هم MultiSet بهترين راه‌حل است. به كمك اين برنامه مي‌توانيد ديسك‌هايي ايجاد كنيد كه نه تنها سيستم‌عامل را به صورت خودكار روي رايانه شما نصب مي‌كنند بلكه در حين نصب سيستم‌عامل، نرم‌افزارهاي موردنظر نيز به طور خودكار روي آن نصب مي‌‌شوند.

- بازگرداني خودكار تنظيمات نرم‌افزاري و بهبود ويندوز: از ديگر امكانات اين نرم‌افزار، امكان بازيابي تنظيمات نرم‌افزارهاي نصب شده روي سيستم‌عامل و بهبود عملكرد ويندوز بدون نياز به نصب مجدد آن است.

- نصب خودكار از راه دور: اگر قصد داريد مجموعه‌اي از چند نرم‌افزار را روي رايانه‌هاي شبكه محلي نصب كنيد، اين نرم‌افزار امكان نصب خودكار تمام نرم‌افزارهاي موردنياز از راه دور را در اختيار شما قرار مي‌دهد. به اين ترتيب بدون نياز به حضور فيزيكي در مقابل هر رايانه و نصب تك به‌تك برنامه‌ها، مي‌توانيد تمام نرم‌افزارها را از راه دور و بدون نياز به دخالت كاربران روي رايانه آنها نصب كنيد.

چنانچه به استفاده از اين نرم‌افزار علاقه داريد مي‌توانيد نسخه محدود شده آن را با قابليت استفاده به مدت 30 روز و پشتيباني از 27 زبان مختلف از جمله زبان فارسي، از لينك زير دانلود كنيد:

http://www.almeza.com/download/multiset.exe

توجه: نرم‌افزار فوق براي ايجاد ديسك نصب سيستم‌عامل‌هاي ويندوز 2000، اكس پي، ويستا، سرور و ويندوز 7 قابل استفاده است.

امير عصاري

 

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

پنج شنبه 7 اردیبهشت 1391  7:37 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها