0

برگزاری کنفرانس 'برند و آموزش' برای نخستین‌بار در دانشگاه بهشتی

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

برگزاری کنفرانس 'برند و آموزش' برای نخستین‌بار در دانشگاه بهشتی

نسخه چاپيارسال به دوستان
برگزاری کنفرانس 'برند و آموزش' برای نخستین‌بار در دانشگاه بهشتی

خبرگزاری فارس: اولین کنفرانس"برند و آموزش" در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

خبرگزاری فارس: برگزاری کنفرانس 'برند و آموزش' برای نخستین‌بار در دانشگاه بهشتی

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، اولین کنفرانس "برند و آموزش" سه‌‌شنبه در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

این کنفرانس با حمایت علمی انجمن مدیریت ایران توسط شرکت پویانوین با رویکرد بررسی مدیریت برند، توسعه و ترویج فرهنگ و دانش برند، بازاریابی، تبلیغات و فروش در حوزه آموزش با حضور اساتید و اندیشمندان برجسته برند، تبلیغات، بازاریابی و آموزش مدیران و مسئولان عالی رتبه موسسات و مراکز علمی و آموزشی برگزار شد.

محورهای این کنفرانس شامل، بررسی مدیریت برند و آموزش، سیستم‌های نوین تبلیغات و بازاریابی در حوزه آموزش، رفتار مصرف کنندگان و دانش پژوهان در استفاده از خدمات آموزشی بود.

 

این کنفرانس در ۲ نوبت صبح و بعدازظهر با سخنرانی، جواهر دشتی، بلوریان تهرانی، اللهوردی، شعبانعلی و صائمیان انجام شد.

همزمان با برگزاری همایش موسسات مختلف با ایجاد غرفه‌ای در محل نمایشگاه، به عرضه محصولات و رویکردهای علمی خود پرداخته و نقطه نظرات و ترسیم راه آینده خویش را بررسی کردند.

پانل تخصصی این همایش در نوبت عصر با حضور اساتید آموزشی روشناس، مقدم، شمیرانی، رضوانی و شاهانی اجرا شد، در این پانل نکاتی راجع به موضوع برند و آموزش مطرح شد.

در مراسم اختتامیه کنفرانس براساس نتایج نظرسنجی صورت گرفته از دانشجویان و دانش‌پژویان و به پاس قدردانی از خدمات موسسات آموزشی در راستای ارتقای جایگاه آموزش با اهدای تندیس و لوح تقدیر توسط صادق نماینده آستانه اشرفیه و رئیس کمیته صنعت و معدن، خلیلی دبیر اجرایی کنفرانس و صائمیان معاونت آموزش انجمن مدیریت ایران تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

 
 
چهارشنبه 6 اردیبهشت 1391  9:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها