0

گنجینه ای برای نگهداری متن، لینک، تصاویر و فایل های شما

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

گنجینه ای برای نگهداری متن، لینک، تصاویر و فایل های شما

 در طول کار با رایانه و اینترنت بارها لازم است که تصاویری را از صفحه ی دسکتاپ بگیرید و آنها را به جایی مثل نقاشی (Paint) انتقال دهید. یا لازم است متنی را از جایی کپی کرده و به مکانی مانند NotePad انتقال دهید تا در مواقع لزوم از آنها استفاده کنید. اگر تعداد این متون و تصاویر زیاد باشد، مجبور خواهید بود که چندین برنامه مانند Paint, NotePad, Word و ... را اجرا کنید، که این خود موجب استفاده از CPU و RAM و در نهایت کاهش سرعت سیستم می شود.

Hopper یک سایت بسیار ساده ایست که فقط یک کار می کند و آن کار را به بهترین، سریعترین و آسانترین صورت انجام می دهد. در واقع، این سایت به کاربران این امکان را می دهد تا هر چیزی را به درون یک جعبه (Box) انتقال (paste) دهند، و آن را برای دسترسی های آتی ذخیره نمایند. شما می توانید فایل ها را کشیده و رها (Drag & Drop) کنید، یا تصویری را کپی کنید و اینها تا زمانی که شما بخواهید در گنجینه(Hopper) شما خواهد ماند.

شما می توانید از این سرویس بدون انجام هیچ کار خاصی استفاده کنید. اما اگر می خواهید که داشته هایتان اعم از متن، تصویر، لینک و فایل را بین کامپیوترهای مختلف حمل کنید، نیاز به ایجاد یک حساب کاربری دارید.

فرآیند ایجاد حساب کاربری، دو ثانیه بیشتر طول نمی کشد! در پایان مقاله نحوه ی ایجاد حساب کاربری را ذکر خواهیم کرد. وقتی حساب کاربری را ایجاد کردید، شما قادر خواهید بود تا چیزهایی را به گنجینه (Hopper) خود اضافه کنید، و می توانید از هر کامپیوتر دیگری به این گنجینه وارد (sign in) شده و به داشته هایتان دسترسی پیدا کنید.

گنجینه شما یک تابع جستجو هم دارد، بنابراین اگر شما چیزهای زیادی را در گنجینه تان ذخیره کنید، آنها گم نخواهند شد. فقط کافی است کلمه ای را در جعبه جستجو تایپ کنید تا متن مورد نظرتان به آسانی پیدا شود.

ویژگی ها:

  • ذخیره سازی فایل، تصاویر، متن و لینک ها برای استفاده های آتی
  • ایجاد حساب کاربری برای دسترسی به گنجینه خودتان از کامپیوترهای مختلف
  • ایجاد حساب کاربری به سریعترین راه ممکن
  • تابع جستجو برای پیدا کردن داشته هایتان در گنجینه

 

ایجاد حساب کاربری:

1) در صفحه ی اول (Home Page) بر روی گزینه Sign up کلیک کنید.

2) در صفحه ی باز شده یک ایمیل به همراه رمز عبور وارد کرده و بر روی Sign up کلیک کنید.

 

توجه: این وب سایت برای نگهداری اطلاعات شما هیچ محدودیتی از نظر حجم اطلاعات قائل نشده است. تنها محدودیتی که وجود دارد این است که هر فایل حداکثر می تواند 20M باشد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 6 اردیبهشت 1391  5:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها