0

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد

 
flatrone1940
flatrone1940
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1391 
تعداد پست ها : 323
محل سکونت : همه جای ایران سرای من است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد

نسخه چاپيارسال به دوستان
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد
تشدید بازرسی‌های اثربخش و برخورد با گرانفروشان در خراسان رضوی

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: همزمان با تشدید نظارت‌ها و افزایش ذخیره کالاهای اساسی برخورد با متخلفان فضای کسب و کار نیز بیشتر و دقیق‌تر می‌شود.

خبرگزاری فارس: تشدید بازرسی‌های اثربخش و برخورد با گرانفروشان در خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، علی صفرزاده در جلسه شورای نظارت و کنترل بازار استان با بیان اینکه دغدغه ما پاسخگویی و  رفع مشکلات مردم است، اظهار داشت: برخی تغییر قیمت‌‌ها در بازار تابع عواملی نظیر افزایش قیمت عوامل تولید، قیمت‌های جهانی،‌ تغییر نرخ ارز و مانند آن بوده که به افزایش قیمت کالاها منجر شده است.

وی با اشاره به اینکه در این بین بعضی از افراد فرصت طلب با سوء استفاده از شرایط، اقدام به گرانفروشی می‌کنند اظهار داشت: فرآیند بازرسی و نظارت دقیقی برای مقابله با گرانفروشی و برخورد قاطع با متخلفان و همچنین احقاق حقوق مردم طرح و اجرایی شده است.

صفرزاده از تمام دستگاه‌های اجرایی دخیل در امر تنظیم بازار استان درخواست کرد فراتر از گفتار، نصیحت و هشدار در عرصه عمل کنترل و نظارت بر بازار را اجرایی کرده و با تعامل و همگرایی بیش از پیش با هرگونه تخلف و بی انضباطی در سطح بازار برخورد  مقتضی شود.

وی همچنین به منظور اثربخشی هرچه بیشتر طرح‌های بازرسی و نظارت، برخورد قاطعانه و سریع با گرانفروشان و متخلفان را خواستار شد.

تلفن‌های 124 ستاد خبری و سامانه پیام کوتاه 30008124 سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی آماده دریافت گزارشات مردمی تخلفات گرانفروشی، کم فروشی، احتکار و ...  است.

انتهای پیام/‌ش

چهارشنبه 6 اردیبهشت 1391  4:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها