0

تائيد سفر کروبي به کاشان

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

تائيد سفر کروبي به کاشان

جام جم آنلاين: در حالي كه رسانه هاي بيگانه وضد انقلاب از حصر وزنداني شدن مهدی کروبی حكايتها تعريف مي كنند فاطمه کروبی، همسر شیخ مهدی کروبی سفر وي به كاشان را تائيد كرد.

فاطمه کروبی در مصاحبه با سايت ضد انقلابي "روزآنلاين" ضمن تائيد سفر مهدی کروبی به کاشان وبا بيان اينكه ماموران حفاظت آقاي كروبي محترم و متین هستند گفت:ممكن است احساس کرده اند هواخوری و این سفربراي حاج آقا لازم است.

وي گفت:من چهارشنبه حاج آقا را دیدم. وضع روحی شان که خیلی خوب است؛ روحیه بسیار بالایی دارد .

 فاز جدیدی جاسوسی آمریکا

وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) در حال برنامه ریزی برای ارتقای عملیات های جاسوسی خود علیه اهداف دارای اولویت بالا، از جمله جمهوری اسلامی ایران است. این طرح در قالب برنامه سازماندهی مجدد نیروهای اطلاعاتی آمریکا انجام می گیرد که هفته گذشته از سوی «لئون پنه تا»، وزیر دفاع آمریکا تصویب شد.

 روزنامه آمریکایی «واشنگتن پست» امروز ضمن نقل این خبر نوشت : این واحد جدید که «سرویس پنهانی دفاعی» نام دارد، در همکاری نزدیک با سازمان جاسوسی این آمریکا (سی. آی. ای) عمل خواهد کرد.

این طرح جدید از کلید خوردن فاز جدیدی از برنامه های جاسوسی بین المللی آمریکا حکایت دارد. خبر وجود چنین طرحی در شرایطی منتشر می شود که طی هفته های اخیر اخباری از کاهش فعالیت های جاسوسی آمریکا در ایران به دلیل اقدامات ضدجاسوسی کشورمان منتشر شده بود.

اعتراف به شكست تحریم‌

کارشناسان غربي اذعان کردند ، تحریم‌های غرب علیه ایران به نفع سیستم حمل و نقل بومی نفت این کشور تمام شده و منجر به توسعه آن شدند .

روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال در گزارشی اذعان کرد: بخاطر تحریم‌های بین‌المللی بر ضد ایران، ذخایر نفت این کشور بر روی دریا در حال افزایش است اما به هر حال این تحریم‌ها فرصتی برای سیستم حمل و نقل نفت ایران بوده است که نشان‌گر آثار متفاوت افزایش فشارها بر ایران است.

بنابراین گزارش ، نیمی از نفتکش‌های بزرگ متعلق به شرکت ملی نفتکش ایران در حال حاضر به‌جای صادرات نفت ، به ذخیره نفت اختصاص یافته‌اند . شرکت ملی نفتکش ایران در نظر دارد تا 1.2 میلیارد دلار به توسعه ناوگان دریایی خود اختصاص دهد تا تحریم‌های غرب بر ضد حمل و نقل نفت ایران بی‌اثر شود.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

چهارشنبه 6 اردیبهشت 1391  4:11 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها