0

دنیای عجیب و نامتعارف ما+ تصاویر

 
abdo_61
abdo_61
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 37203
محل سکونت : ایران زمین

دنیای عجیب و نامتعارف ما+ تصاویر

 

دنیای ما مثل بعضی از کارهای هم نوعانمان عجیب و جالب است!
 
به گزارش روزگار نو، آدم ها به هر دلیلی، کارهایی انجام می دهند که شاید برای خودشان عادی باشد، اما برای مردمان دیگر سرزمین ها اسباب تعجب باشد. 
 
بنا بر این گزارش، آدم ها به کارهای عجیب اکتفا نمی کنند؛ بلکه در پی کشف عجایب اطراف خود نیز هستند. رویترز در این باره گزارشی تهیه کرده که با هم مرور می کنیم:

پسرک با تعجب به میخی می نگرد که فردی در نمایش مصلوب شدن مسیح در دست خود فرو کرده است. (شمال فلیپین، 6 آوریل 2012):
 
 
 

«او نمی خواهد بز باشد؛ شهر را دوست می دارد نه مزرعه و بیابان را». Cyrus Fakroddin بزش را به نیویورک آورده بگرداند و از قولش این چنین می گوید:

 
استفاده از ملخ برای تزیین کیک! محققان دانشگاهی در هلند معتقدند که حشرات منبع خوبی برای تغذیه نسل های رو به ازدیاد آینده اند:

 

با لباس های نو، نوباوگان اسلواکیایی عید پاک را با ریختن یک سطل آب بر سر یکدیگر جشن می گیرند. آب می ریزند بر دختران، در شمال براتیسلاوا در 9 آوریل 2012، برای باروری و زیبایی دختران:

 

لاشه یک بچه ماموت به نام Lyuba، در 10 آوریل 2012 به نمایش در آمد. حدس زده می شود که این ماموت 40 هزار سال قبل در روسیه یخ زده باشد:
 
 
 
کارمندی در چک، یک نمونه کم نظیر از میمونی سنجابی را تاکسیدرمی می کند.این حیوانات نگون بخت به موزه ها و مدارس فروخته می شود:

 
صدها نفر در روز بین المللی مبارزه با بالش، در  7 آوریل 2012  در نیویورک، گرد هم آمده اند و محتویات بالش ها را به هوا پرتاب می کنند:


 
 
 
هدایت خرچنگ به سمت خط پایان در مسابقه ای در توباگو:

 
 
16 آوریل 2012؛ گجرات هند؛ چارلی چاپلین های هندی با سنین مختلف. بزرگترشان پزشکی 63 ساله است که CD کارهای خود را رایگان به بیمارانش می دهد:
 
بچه ها بزهای خود را به سمت خط پایان هدایت می کنند. این همان مسابقه ای است که در حاشیه اش خرچنگ ها هم در توباگو مسابقه می دهند:
 
 

 

مدیر سابق تالار آموزش خانواده

abdollah_esrafili@yahoo.com

 

  شاد، پیروز و موفق باشید.

چهارشنبه 6 اردیبهشت 1391  8:24 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها