0

"با ستاره ها" امروز با سردارشهيد احمد آجرلو

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

"با ستاره ها" امروز با سردارشهيد احمد آجرلو

"با ستاره ها" امروز با سردارشهيد احمد آجرلو

نويد شاهد: برنامه راديويي با ستاره ها امروز زندگي سردار شهيد «احمد آجرلو» را مرور مي كند. اين برنامه از ساعت 16 به مدت 30 دقيقه از راديو فرهنگ پخش خواهد شد.

به گزارش خبرنگار نويد شاهد، در ادامه پخش برنامه هاي راديويي «با ستاره ها» كه توسط اداره كل هنري و نمايشي بنياد شهيد و امور ايثارگران و با همكاري شبكه سراسري راديو فرهنگ تهيه مي شود، امروز (سه شنبه) زندگي سردار شهيد «احمد آجرلو» در گفتگو با خانواده و همرزمان وي بررسي مي شود.


«با ستاره ها» زندگينامه شهيدان از تولد تا شهادت را مرور مي كند و داراي قسمت هاي مختلفي مانند گفت وگو با اعضاي خانواده و همرزمان شهيد و بازسازي قسمتي از زندگي اجتماعي وي به صورت نمايش 10 دقيقه اي است، همچنين در ابتداي هر برنامه كلامي از شهيد با صداي خود او پخش مي شود.

برنامه راديويي «با ستاره ها» به تهيه كنندگي فرامرز عليخاني و گويندگي حسن آزادي توسط گروه فرهنگ وادب شبكه سراسري راديو فرهنك توليد و يكشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت 16 به مدت 30 دقيقه پخش مي شود.


علاقه مندان مي توانند اين برنامه را بر روي امواج 558AM: وfm:106/7 دريافت كنند.گفتني است، احمد آجرلو در سال 1337 در ماه مبارك رمضان در خانواده اي متدين و مذهبي در حوالي شهرستان كرج چشم به جهان گشود.

دوره ابتدايي و دبيرستان را با مو فقيت پشت سر گذاشت. وي پيش از پيروزي انقلاب فعاليت هاي چشمگيري داشت و همواره درصدد مبارزه با رژيم ستم شاهي بود.

با شروع جنگ به عضويت سپاه پاسداران در آمد و تا هنگام شهادت به دليل شايستگي و كارآيي فراوان در سمت هاي مختلف از جمله فرمانده گردان پادگان، فرماندهي منطقه سپاه در آذربايجان شرقي، فرمانده سپاه پاسداران ناحيه كرج و جانشيني لشگر 10 سيد الشهدا (ع) و... به خدمت پرداخت .

سردار شهيد احمد آجرلو سرانجام بيست و پنجم ديماه سال 66 در عمليات بيت المقدس 2 به شهادت رسيد و پيكر اين شهيد در قطعه 26 گلزار بهشت زهرا(س) به خاك سپرده شده است.
 
 
سه شنبه 5 اردیبهشت 1391  11:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها