0

تجليل از مادران و همسران شهداي هسته اي و دفاع مقدس

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تجليل از مادران و همسران شهداي هسته اي و دفاع مقدس

 
1391/02/05   

به همت بسيج دانشجويي دانشگاه تهران صورت گرفت:

تجليل از مادران و همسران شهداي هسته اي و دفاع مقدس

نويد شاهد: در اين مراسم كه به همت بسيج دانشجويي دانشگاه تهران و با عنوان "مادران فاطمي" برگزار شد از مادر شهيد مصطفي احمدي روشن و همسر شهيد مسعود عليمحمدي و داريوش رضايي نژاد با اهداي لوح قدرداني شد.

به گزارش خبرنگار نويد شاهد، در اين مراسم كه همزمان با ايام فاطميه برگزار شد همچنين از مادر شهيد حسن باقري(نابغه نظامي دفاع مقدس)، مادر شهيد مرتضي نظري و نيز مادر شهيدان محمود، غلامرضا و منصور بيات سرمدي و شهيدان حسين ، ناصر و منصور اسماعيلي با اهداي لوح قدرداني شد.

غلامحسين الهام مشاور حقوقي رئيس جمهور در اين مراسم با بيان اينكه شهدا با رشادت هاي بي نظير خود انقلاب و مردم را در برابر حوادث و تندبادهاي زمانه بيمه كردند، گفت: ترديدي نيست كه هر كدام از شهدا چه شهداي دفاع مقدس و چه شهداي هسته اي و دوران فتنه همواره چراغ راه مسير جامعه اسلامي بوده اند كه اين حاصل اخلاص و پاكي شهداست.
وي افزود: اكنون نيز نسل جديد همواره در شرايط سخت جنگ نرم راه شهيدان انقلاب اسلامي را با قدرت و قوت ادامه مي دهد زيرا مي داند كه شهيدان با اهل بيت(ع) و حضرت زهرا(س) همواره انس و الفت داشته اند و سعادت شهيدان نيز ثمره تاسي به امامان و فداشدن در راه حق بود.
در اين مراسم حجت الاسلام والمسلمين ماندگاري كارشناس برنامه تلويزيوني به سمت خدا نيز در سخناني تلاش معرفت گونه ، تقواي در عمل و تسليم در برابر دين و اطاعت از ولي خدا را رمز جاودانگي شهدا بيان كرد و گفت: امروز نيز در عصر بيداري اسلامي جواناني كه از انقلاب اسلامي الگو گرفته اند همواره الگوي خود را امام شهيدان، مقام معظم رهبري و شهداي گلگون كفن دفاع مقدس و هسته اي مي دانند.

در بخش ديگري از اين مراسم حسين يكتا رزمنده و راوي دفاع مقدس با ذكر خاطرات و روايت هايي از عمليات مختلف رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحميلي ، ياد شهيدان را گرامي داشت.
نوحه سرايي در رثاي شهادت حضرت زهرا(س) از ديگر برنامه هاي اين مراسم بود.

انتهاي پيام
 
 
سه شنبه 5 اردیبهشت 1391  11:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها