0

معین الدین با مهر مطرح کرد:

 
flatrone1940
flatrone1940
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1391 
تعداد پست ها : 323
محل سکونت : همه جای ایران سرای من است

معین الدین با مهر مطرح کرد:


معین الدین با مهر مطرح کرد:
15 میلیارد ریال تسهیلات به تشکلهای تعاون روستایی قزوین پرداخت می شود
قزوین- خبرگزاری مهر: مدیر تعاون روستایی استان قزوین گفت: 15 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات در اختیار تشکلهای تعاون روستایی استان قرار می گیرد.
ناطق معین الدین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از محل تسهیلات کمک های فنی و اعتباری سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران مبلغ 15 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات ارزان قیمت به تشکلها و تعاونی های تحت پوشش تعاون روستایی قزوین پرداخت خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه از اولویت ها و اساسی ترین وظایف شبکه تعاون روستایی در سال گذشته و سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی ایجاد و احداث غرفه های دائمی عرضه مستقیم و افزایش خرید های توافقی محصولات کشاورزی است افزود: برای حمایت از تولید کنندگان و کشاورزان در سطح استان  از محل طرح کمک های فنی و اعتباری مبلغ پنج هزار میلیون ریال تسهیلات ارزان قیمت برای خرید توافقی محصولات کشاورزی به تعاونی های روستایی و کشاورزی این استان اختصاص داده شده است.
 
وی یادآورشد: از محل اعتبارات سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران مبلغ دو میلیارد و 373 میلیون ریال اعتباربرای احداث و تجهیز غرفه های عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و همچنین مبلغ هشت میلیارد و 200 میلیون ریال نیز برای احداث کارخانه خوراک دام، ذرت خشکنی، بسته بندی عسل و حبوبات  به تعاونی های تحت پوشش اختصاص داده شده است.
 
مدیر تعاون روستایی استان قزوین گفت: این اعتبارات از طریق بانک توسعه و تعاون استان قزوین توسط تشکلها و تعاونی های روستایی، کشاورزی و زنان روستایی معرفی شده به بانک جذب می شود.
 
معین الدین با اشاره به میزان خرید توافقی محصولات کشاورزی در سال گذشته اظهار داشت: در سال جهاد اقتصادی با تلاش تشکل های تعاون روستایی قزوین 124 هزار و 655 تن محصولات کشاورزی شامل محصولات زراعی، باغی، پروتئینی و سایر محصولات به صورت توافقی به ارزش ریالی 550 میلیارد ریال از کشاورزان در سطح استان خریداری شد.
 
وی در پایان از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و باغ وحش شهری در اواخر اردیبهشت ماه سال جاری در قزوین خبر داد.       
 
سه شنبه 5 اردیبهشت 1391  9:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها