0

کبیری به مهر خبر داد:

 
flatrone1940
flatrone1940
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1391 
تعداد پست ها : 323
محل سکونت : همه جای ایران سرای من است

کبیری به مهر خبر داد:

کبیری به مهر خبر داد:
طرح تشدید بازرسی بر توزیع کالا در قزوین آغاز شد
قزوین- خبرگزاری مهر: معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از آغاز طرح تشدید بازرسی و نظارت بر کالا و خدمات اولویت دار در سطح استان خبر داد.
علی اکبر کبیری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به افزایش بی رویه قیمت برخی کالاها و خدمات پر مصرف از سوی افراد سودجو در سطح بازار و به منظور اعمال قانون و نظارت بیشتر بر وضعیت بازار تولید، توزیع و مصرف کالا و خدمات اولویت دار این سازمان با همکاری اداره کل تعزیرات حکومتی و بازرسی و نظارت حوزه اصناف با افزایش بی رویه و غیرقانونی قیمت ها به شدت برخورد خواهد کرد.
 
وی هدف از اجرای این طرح را تنظیم بازار و جلو گیری از کمبود های ساختگی و افزایش غیر منطقی قیمت ها با رویکرد اعمال قیمت های منطقی در چار چوب دستور العمل های سازمان حمایت اعلام کرد و افزود: این طرح  بر حسب دستور مقام عالی وزارت با بکار گیری تمامی امکانات نظارتی و بازرسی سازمان و با همکاری و هماهنگی استانداری استان، مجامع امور صنفی، اداره کل تعزیرات حکومتی، صدا و سیمای استان و سایر دستگاههای اجرایی با جدیت و بدون هیچ گونه ملاحظه اجرا خواهد شد.
 
کبیری زمان اجرای این طرح را از امروز اعلام کرد و یادآورشد: با متخلفین برابر قوانین نظام صنفی و سایر قوانین مربوطه و اعمال قانون آراء صادره در خصوص نصب پارچه و پلمپ واحد های صنفی و تولیدی، توزیعی و خدماتی مختلف در دستور کار بازرسی و نظارت سازمان و مجامع امور صنفی قرار گرفته است.
 
وی تصریح کرد: کالاهای اولویت دار مربوط به این طرح شامل مواد غذایی لبنیات، خشکبار، حبوبات، مواد پروتئینی، آرد، نان و گندم، سبوس و شوینده ها است.
 
معاون بازرسی ونظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین ضمن تقدیر از همکاری شهروندان در اجرای طرح پایانی نوروز گذشته در خواست کرد: شهروندان هنگام مراجعه برای خرید و تامین کالاهای مورد نیاز خود در صورت مشاهده هر گونه گرانفروشی، عدم درج قیمت، احتکار، عدم صدور صورتحساب مراتب را از طریق تماس با شماره 124 ستاد خبری سازمان برای رسیدگی سریع اعلام کنند. 
 
سه شنبه 5 اردیبهشت 1391  9:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها