0

مدیر کارخانه سیمان زنجان خبر داد تولید روزانه 2 هزار تن سیمان در کارخانه سیمان زنجان

 
flatrone1940
flatrone1940
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1391 
تعداد پست ها : 323
محل سکونت : همه جای ایران سرای من است

مدیر کارخانه سیمان زنجان خبر داد تولید روزانه 2 هزار تن سیمان در کارخانه سیمان زنجان

مدیر کارخانه سیمان زنجان خبر داد
تولید روزانه 2 هزار تن سیمان در کارخانه سیمان زنجان

خبرگزاری فارس: مدیر کارخانه سیمان زنجان: کارخانه سیمان زنجان روزانه 2 هزار تن سیمان تولید می‌کند.

خبرگزاری فارس: تولید روزانه 2 هزار تن سیمان در کارخانه سیمان زنجان

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، کیوان سلیمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: کارخانه سیمان زنجان از چند سال گذشته فعالیت‌های خود را آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه این کارخانه در دو فاز راه‌اندازی شده است، خاطرنشان کرد: فاز نخست این کارخانه در سال 83 راه‌اندازی شده است.

مدیر کارخانه سیمان زنجان با اشاره به بهره‌برداری از فاز دوم این کارخانه در سال 86 ادامه داد: این کارخانه دو نوع سیمان مرغوب را تولید می‌کند.

وی با بیان اینکه این کارخانه در سه سال گذشته لوح افتخار انجمن صنفی صنعت سیمان را از آن خود کرده است، یادآور شد: در سال جاری نیز اقدامات لازم برای معرفی این کارخانه به عنوان کارخانه برتر صورت می‌گیرد.

سلیمی ارتقای تولید سیمان را از برنامه‌های سال جاری عنوان کرد و گفت: بهینه سازی خط تولید و قسمت‌های مختلف کارخانه از برنامه‌های سال جاری محسوب می‌شود.

وی توجه به ارتقای کمیت و کیفیت تولیدات این کارخانه را از برنامه‌های این کارخانه دانست و تصریح کرد: این کارخانه در راستای اشتغالزایی نیز فعالیت‌های مطلوبی انجام داده است.

مدیر کارخانه سیمان زنجان با اشاره به اشتغال مستقیم 320 نفر در این کارخانه ادامه داد: در این واحد به صورت غیر مستقیم میز برای 500 تا 700 نفر زمینه اشتغال فراهم شده است.

وی با بیان اینکه برای اتمام دو فاز این مجموعه تا سال 86 اعتباری بالغ بر 100 میلیارد تومان هزینه شده است، تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای ادامه فعالیت‌های این کارخانه صورت می‌گیرد.

سه شنبه 5 اردیبهشت 1391  9:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها