0

استاندار زنجان: بستر برای توسعه کشاورزی زنجان آماده است

 
flatrone1940
flatrone1940
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1391 
تعداد پست ها : 323
محل سکونت : همه جای ایران سرای من است

استاندار زنجان: بستر برای توسعه کشاورزی زنجان آماده است

91/02/05 - 18:01
شماره: 13910205001285

نسخه چاپيارسال به دوستان
استاندار زنجان:
بستر برای توسعه کشاورزی زنجان آماده است

خبرگزاری فارس: استاندار زنجان گفت: بسترهای لازم برای توسعه بخش کشاورزی در استان زنجان آماده شده است.

خبرگزاری فارس: بستر برای توسعه کشاورزی زنجان آماده است

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، محمد رئوفی‌نژاد ظهر امروز در ستاد مشترک تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی استان زنجان با شهرستان خدابنده، اظهار کرد: در سال جاری با توجه به نامگذاری سال و سال نهضت کشاورزی فعالیت‌های دولت در زمینه توجه به دو مقوله مهم تولید ملی و نهضت کشاورزی چندین برابر شده است.

وی با بیان اینکه بیش از یک هزار طرح ماندگار در کشور در سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد، تصریح کرد: در استان زنجان نیز در راستای تحقق شعار سال برنامه‌‌ریزی‌های لازم انجام می‌شود.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه مجموعه فعالیت‌های استان در قالب 12 برنامه برای سال جاری پیش‌بینی شده است، ادامه داد: از همه ظرفیت‌ها برای تحقق شعار سال در استان استفاده می‌‌شود.

وی با بیان اینکه توجه به بخش‌های صنعت، معدن، کشاورزی و اشتغال از برنامه‌های اصلی استان است، افزود: ایجاد زمینه اشتغال در همه بخش‌ها از برنامه‌های سال جاری محسوب می‌شود.

رئوفی‌نژاد با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی‌های لازم برای توسعه بخش کشاورزی در استان انجام شده است، افزود: در سفرهای شهرستانی نیز به این موضوع توجه می‌شود.

وی با بیان اینکه در 33 سال گذشته توجهی که در دو سال اخیر به بخش کشاورزی شده، صورت نگرفته است، افزود: اقدامات دولت دهم در این زمینه بی‌نظیر است.

استاندار زنجان بر ضرورت افزایش کمیت و کیفیت تولیدات کشاورزی تاکید کرد و گفت: استان زنجان در زمینه توجه به کشاورزی در سطح کشور از رتبه‌های برتر است.

وی از ارائه بسته‌های حمایتی برای کشاورزان خبر داد و گفت: این بسته‌ها در راستای حمایت از کشاورزان ارائه می‌شود.

رئوفی‌نژاد با بیان اینکه بسترهای لازم برای توسعه بخش کشاورزی استان آماده شده است، افزود: هدف گذاری‌های لازم در این زمینه انجام شده است.

وی با اشاره به سهم 169 میلیارد تومانی تسهیلات کشاورزی استان زنجان افزود: به نظر می‌رسد در این زمینه مشکلی برای ارائه تسهیلات به کشاورزان وجود ندارد.

استاندار زنجان بر ضرورت حل مشکلات بخش کشاورزی تاکید کرد و یادآور شد: در این زمینه اقدامات لازم از سوی استان انجام می‌شود.

انتهای پیام/س

سه شنبه 5 اردیبهشت 1391  9:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها