0

صدیک اعلام کرد:

 
flatrone1940
flatrone1940
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1391 
تعداد پست ها : 323
محل سکونت : همه جای ایران سرای من است

صدیک اعلام کرد:


صدیک اعلام کرد:
تانزانیا از ورود سرمایه گذاران ایرانی استقبال می کند
ساری - خبرگزاری مهر: استاندار دارالسلام کشور تانزانیا گفت: این استان آفریقایی تانزانیا از ورود سرمایه گذاران ایرانی به دارالسلام استقبال می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید میک صدیک بعد از ظهر سه شنبه در دیدار با استاندارمازندران در هتل سالار دره ساری افزود:95  درصد از افرادی که در کشورتانزانیا کار می کنند در بدنه دولت شاغل هستند و گرایش کمتری به بخش خصوصی دارند.

وی افزود: تانزانیا در راس استان دارالسلام آماده همکاری با سرمایه گذاران خارجی به خصوص ایرانی بوده که با سرمایه گذاری در بخش خصوصی موجب افزایش تولید و رونق اقتصادی این کشور شوند.

استاندار دارالسلام تانزانیا گفت: به هر میزان طرح برای سرمایه گذاری در تانزانیا از سوی تجار مازنی نیاز باشد این کشور آمادگی اجرا برای همکاری را دارد.

وی ادامه داد: دولت تانزانیا با برنامه ریزی که برای سرمایه گذاران خارجی کرده می تواند تعداد پنج  نفر نیروهای  خود را به عنوان پرسنل یا مدیر برای اشتغال زایی به همراه داشته باشند.

 صدیک افزود: 100 درصد هزینه آب، برق، گاز در این استان برای واحدهای تولیدی سرمایه گذار رایگان است.

استاندار دارالسلام تانزانیا  افزود: برای رفع هرگونه مشکلات قانونی برای سرمایه گذاران واحدهای تولیدی که در استان دارالسلام تانزانیا برای سرمایه گذاران ایرانی به وجود آید به مجامع بین الملی مراجعه کنند.

وی بیان داشت: از سرمایه گذاران واحدهای تولیدی در این استان حمایت می شود و دادگاه این کشور 100 درصد سرمایه شما را در این استان حفظ خواهد کرد.

صدیک گفت: در طرحهای کشاورزی، محصولات فرعی جنگل، شیلات، صنعت، گاز، برق، توریسم، کارخانه ماشین سازی، ساخت و ساز واحدهای مسکونی و در زمینه آموزش و تحصیلات و تولید سیمان با مازندران همکاری کنیم.

این مقام مسئول افزود: تانزانیا حدود 700 کیلومتر دریا دارد و درآمد بالایی درزمینه شیلات وتهیه کنسرو ماهی دارد.

استاندار دارالسلام تانزانیا با بیان اینکه این استان دارای مواد اولیه غنی تولید سیمان است افزود: با کیفیت ترین سیمان را می توان دراین استان به لحاظ داشتن مواد اولیه تهیه کرد.

وی افزود: تانزانیا به عنوان دومین کشور تولید دام در آفریقا محسوب می شود.

سه شنبه 5 اردیبهشت 1391  8:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها