0

خودروسازان موظف به کاهش قیمت شدند

 
flatrone1940
flatrone1940
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1391 
تعداد پست ها : 323
محل سکونت : همه جای ایران سرای من است

خودروسازان موظف به کاهش قیمت شدند

خودروسازان موظف به کاهش قیمت شدند
 
Share/Save/Bookmark
۱ نظر
معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کرد: افزایش قیمت خودرو غیر قانونی است و خودروسازان موظفند قیمتهای خود را به سال 90 برگردانند و در صورتی که قانون را رعایت نکنند جریمه خواهند شد چرا که افزایش قیمت خودرو مورد تأیید دولت نیست.
آفتاب:

علی مژدهی پور با بیان اینکه مردم با ارائه گزارش از تخلفات اصناف کمک حال مسئولان بوده اند گفت: در سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال حمایت از تولید ملی نامگذاری شده است مطمئن باشید همکاران ما در سراسر کشور برای برخورد با تخلفات بسیج شده اند.وی آمار گشتهای سیار سازمان درمورد رسیدگی به شکایات در اسفند سال 90 را مثبت ارزیابی کرد و افزود: این آمار در مقاسیه با مدت مشابه سال قبل رشد 318 درصدی را نشان می دهد.رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در مورد گرانی قیمت فرآورده های لبنی گفت: با توجه به افزایش هزینه های جانبی در تولید فرآورده های لبنی اگر در این خصوص مدیریت و تدبیرلازم صورت گیرد هزینه های مرتبط کاهش می یابد لذا هرگونه افزایش قیمت منوط به اعلام نظر ستاد تنظیم بازاربوده وبا هرگونه گرانفروشی به قطع یقین برخورد می شود.مژدهی پور در پاسخ به این پرسش که گروهی از خودروسازان با افزایش قیمت خودروها داد شهروندان را درآورده اند، گفت: همان گونه که معاون اول رئیس ‌جمهوری اعلام کردند افزایش قیمت خودرو غیر قانونی است و خودروسازان موظفند قیمتهای خود را به سال 90 برگردانند. در صورتی که خودروسازان قانون را رعایت نکنند جریمه خواهند شد چرا که افزایش قیمت خودرو مورد تأیید دولت نیست.به گزارش مهر،وی گفت: اگر قرار است قیمت کالا افزایش پیدا کند باید این امر در ستاد تنظیم بازار مورد بررسی قرار گیرد و اگر ادله پذیرفتنی‌بود آن ‌زمان امکان افزایش فراهم است.


سه شنبه 5 اردیبهشت 1391  8:52 PM
تشکرات از این پست
nikbakht88
nikbakht88
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1388 
تعداد پست ها : 5887
محل سکونت : تمام ایران سرای من است

پاسخ به:خودروسازان موظف به کاهش قیمت شدند

 کاربر محترم این خبر چند بار فقط توسط شما ارسال شده است. 

لازم است قوانین این تالار را یادآوری کنم. در تالار اقتصاد کمیت ملاک نیست و کیفیت اخبار مهم است. در ارسال مطلب  از خود بپرسید آیا خود شما به عنوان کاربر اینترنتی، حاضر به مطالعه آن هستید یا خیر.

آخرین تذکر بود. بعد از این تذکری داده نخواهد شد و فله ایی ها پاک می شوند.

سه شنبه 5 اردیبهشت 1391  10:02 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها