0

جشنواره بزرگ فرهنگی هنری دانش آموزان استان یزد برگزار شد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

جشنواره بزرگ فرهنگی هنری دانش آموزان استان یزد برگزار شد

 جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزان استان یزد در دو مقطع راهنمایی و متوسطه آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این جشنواره سه هزار و 500 دانش آموز در رشته های گروهی و انفرادی شامل هنرهای آوایی، هنرهای نمایشی، معارف اسلامی، هنرهای دستی، تجسمی و رشته های ادبی با هم رقابت می کنند. 

در رشته آوایی 570 دانش آموز دختر و پسر در قالب 28 گروه باهم به رقابت پرداختند که 12 گروه برتر در دو مقطع به مرحله کشوری راه یافتند.

دانش آموزان تا هفتم اردیبهشت در مسابقات قرآن و معارف اسلامی، هشتم و نهم اردیبهشت نیز در مسابقات هنرهای تجسمی، هنرهای دستی و مسابقات ادبی شرکت می کنند.
 
در پایان رتبه های اول هر رشته به مرحله غیر حضوری کشور که تابستان امسال برگزار می شود، شرکت می کنند.
 
مسابقات آزمایشگاهی معلمان ابتدایی
 
مرحله استانی مسابقات آزمایشگاهی معلمان ابتدایی استان یزد برگزار شد.
 
مسابقات آزمایشگاهی معلمان ابتدایی استان با حضور 23 تیم در پژوهشکده تعلیم و تربیت برگزار شد.
 
در پایان این رقابت علمی، تیم های آموزشگاه های دخترانه سید الشهداء چمران، پسرانه شهید خالقی، دخترانه شهید راضی یک، دخترانه جوادالائمه، پسرانه شهید خرم نژاد، پسرانه قیام شهرستان اردکان، دخترانه شهید ناصر کریمی زارچ، دخترانه طلوع ناحیه یک، دخترانه دکتر نصیری اردکان و دخترانه شهید صافی ابرکوه به ترتیب مقامهای اول تا دهم را کسب کردند.
 
یادواره شهیدمحمد منتظر قائم برگزار شد

یادواره شهید محمد منتظر قائم اولین فرمانده سپاه منطقه یزد، شهید حادثه شکست نظامی آمریکا در صحرای طبس در هنرستان پسرانه شهید منتظر قائم برگزار شد.
 
یادواره شهید محمد منتظر قائم و 18 هنرجوی شهید هنرستان منتظر قائم با عنوان "پاتوق رفقای بهشتی" با محوریت رفاقت به سبک شهدا با حضور همسر شهید، خانواده های شهدا، معاون برنامه ریزی استاندار، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، مسئولان سپاه، بسیج، اداره کل و آموزش و پرورش، ناحیه یک و مقامات محلی یزد برگزار شد.
 
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س)و یاد وخاطره شهید محمد منتظر قائم از کلیه دست اندر کاران برگزاری این همایش تشکر کرد.
 
عبدالحمید الحمید صابری آرامش امروز مملکت اسلامی را مرهون خون شهدا و رشادت رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دانست.
 
معاون سازمان دانش آموزی کشور با اشاره به سه هزار و 700 شهید و مفقودالاثر استان یزد به بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس پرداخت.
 
اهدا گل به همسر شهید، اجرای سرود، پخش کلیپ هشت سال دفاع مقدس، قرائت زندگینامه شهید منتظر قائم از دیگر برنامه های این مراسم بود.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

سه شنبه 5 اردیبهشت 1391  8:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها