0

مهاجراني: نگران استقلال هستم

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

مهاجراني: نگران استقلال هستم

جام جم آنلاين: حشمت مهاجراني در مورد وضعيت تيم‌هاي ايراني حاضر در مسابقات آسيايي صحبت‌هاي جالبي دارد. آن طور كه مي‌گويد بشدت نگران وضعيت استقلال در مسابقات آسيايي است.

پدر فوتبال ايران كه از عملكرد ابومسلم در بازي‌هاي ليگ دسته اول دل‌خوشي ندارد، از توافق مسوولان اين باشگاه و راه‌آهن تهران براي جابه‌جايي امتيازها مي‌گويد.

اگر براي فصل آينده ابومسلم را به عنوان نماينده مشهد در بازي‌هاي ليگ برتر ديديد و خداداد عزيزي هم روي صندلي سرمربيگري اين تيم نشست، زياد تعجب نكنيد.

قبول داريد كه ابومسلم در طول بازي‌هاي اين فصل نتايج خوبي نگرفت.

به نظر من ابومسلم در طول بازي‌هاي اين فصل با توجه به اتفاق‌ها و تغيير و تحولاتي كه داشتيم، نتوانست نتايج خوبي بگيرد. تنها اتفاق خوب اين فصل جايي بود كه ما با يك كادر مديريتي عالي روبه‌رو شديم. اين درست كه ابومسلم در طول بازي‌هاي اين فصل عملكرد خوبي نداشت، ولي حسن بازي‌هاي اين فصل در جايي بود كه به رغم مشكلات تيم ابومسلم، كادر مديريتي حمايت خيلي خوبي از كادر فني و بازيكنان تيم انجام داد و همين باعث شد بچه‌ها بيشتر خجالت بكشند!

خداداد عزيزي مي‌گفت اگر از ابتدا در ابومسلم بود، وضعيت بهتر مي‌شد.

خداداد راست مي‌گويد. او مربي شجاع، حاذق و آينده‌داري است. اگر او از ابتدا بود و همه مسائل تيم، مثل يارگيري و بقيه چيزها زير نظرش انجام مي‌شد، وضعيت خيلي بهتر مي‌شد.

در مورد حضور تيم پرسپوليس در بازي‌هاي آسيايي چه نظري داريد؟

پرسپوليس يكي از بزرگ‌ترين و پر طرفدارترين تيم‌هاي آسيا محسوب مي‌شود. اين مدت پرسپوليس در بازي‌هاي ليگ خوب كار نكرده و نتايج خوبي نگرفته، ولي ماجرا در بازي‌هاي آسيايي فرق مي‌كند. پرسپوليس حالا «تيم‌تر» شده و من شخصا نسبت به اين تيم اميدوارتر هستم. اميدوارم پرسپوليس با توجه به حضور خوبش در بازي‌هاي ‌آسيايي بتواند الهلال را در تهران شكست دهد و به عنوان تيم صدرنشين به دور بعدي بازي‌ها صعود كند. از پرسپوليس تاكنون دو چهره مختلف را ديده‌ايم. چهره‌اي كه در بازي‌هاي ليگ تجربه جمع مي‌كند و تيمي كه در بازي‌هاي آسيايي با بلوغ تاكتيكي بهتري به ميدان مي‌رود.

در مورد استقلال چه نظري داريد؟

استقلال با فشار و حساسيت بيشتري بازي‌ها را دنبال مي‌كند. از آنجايي كه استقلال در كورس بازي‌هاي ليگ قرار دارد، كار براي آبي‌ها سخت‌تر است. به هر حال من احساس مي‌كنم كه اين تيم در مسابقات آسيايي بدشانس بوده و بايد پر قدرت‌تر و بهتر ظاهر شود.

در صحبت‌هايي كه داشتيد از وضعيت سپاهان تعريف كرديد، ولي متاسفانه اين تيم هم مقابل «لخويا» شكست خورد.

به نظر من سپاهان تا امروز عملكرد خوبي در بازي‌هاي آسيايي حتي ليگ برتر داشته است. سپاهان در ليگ ايران جهش بزرگي داشت و در آسيا نيز به رغم نتيجه ديدار با تيم لخويا خوب بازي كرد.

سپاهان از لحاظ تاكتيكي شرايط خوبي دارد و اين به لطف حضور مربي بزرگي به نام كرانچار و داشتن دستيار متخصص و پراطلاعاتي به نام عليرضا مرزبان است. به نظرم مرزبان يكي از دستياران خوب و باكلاس فوتبال ايران است كه كادر خوبي را با كرانچار تشكيل داده است. سپاهان نشان داده هماهنگي تاكتيكي در اين تيم بهتر از داشتن ستاره است.

در مورد باشگاه ابومسلم و حضور اين تيم در بازي‌هاي ليگ برتر فصل آينده صحبت‌هاي زيادي مي‌شود.

در حال حاضر صحبت‌هاي بين مسوولان دو باشگاه ابومسلم و راه‌آهن انجام شده است. اگر همه چيز طبق برنامه و روال عادي انجام شود، احتمالا امتياز باشگاه راه‌آهن به ابومسلم واگذار مي‌شود و براي فصل آينده تيم ابومسلم با استفاده از امتياز باشگاه راه‌آهن ليگ برتري مي‌شود و به عنوان نماينده استان خراسان به ميدان مي‌رود.

نظر خداداد در اين مورد چيست؟

خداداد هم در اين مورد نظر مساعدي دارد و اگر همه چيز طبق اين برنامه انجام شود، او سرمربي ابومسلم خواهد بود.

 

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

سه شنبه 5 اردیبهشت 1391  6:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها