0

مصدومان نمایشگاه کتاب تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مصدومان نمایشگاه کتاب تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند

نسخه چاپيارسال به دوستان
ربع قرن نمایشگاه کتاب/
مصدومان نمایشگاه کتاب تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند

خبرگزاری فارس: ستاد بحران واقع در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای انتقال مصدومان احتمالی در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب با 6 بیمارستان قرارداد بیمه امضا کرده است.

خبرگزاری فارس: مصدومان نمایشگاه کتاب تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند

به گزارش خبرگزاری فارس، ستاد بحران مستقر در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای دومین سال متوالی با همکاری سازمان علوم پزشکی تهران در دو بخش «بهداشت» مربوط به نظارت از غرفه‌های مواد غذایی در نمایشگاه کتاب و «درمان» که مصدومان احتمالی نمایشگاه را تحت پوشش بیمه 6 بیمارستان قرار داده است، خدمات خود را ارائه می‌دهد.

بنابر این گزارش، مسئولان بهداشت واقع در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، روزانه قبل و بعد از فعالیت غرفه داران مواد غذایی و همچنین به صورت سرزده این غرفه‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند، البته نظارت بر غذاهای مصرفی غرفه‌داران نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و اعضای مستقر در نمایشگاه نیز به عهده این ستاد خواهد بود.

 

 *حضور اورژانس تهران با 4 گروه مجهز در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

اورژانس تهران با بهره‌گیری از 4گروه درمانی با حضور پزشکان و سایر نیروهای پیراپزشکی در طول برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه کتاب‌ تهران آماده خدمت‌رسانی به مراجعین و غرفه‌داران است.

اورژانس تهران در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با استقرار کانکس‌های اورژانس و 4 دستگاه اتوبوس آمبولانس به عنوان درمانگاه سیار، 8 دستگاه آمبولانس در محل‌های تضمین شده، 4 دستگاه موتور آمبولانس و یک دستگاه موتور چهارچرخ برای انتقال مصدومان، آمادگی خود را برای ارائه خدمات هرچه مطلوب‌تر اعلام کرده است.

بنابر این گزارش، اکیپ‌های اورژانس تهران در طول زمان برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌‌المللی کتاب تهران، داروهای مورد نیاز و خدمات مختلف پزشکی را به صورت رایگان در اختیار مراجعه کنندگان قرار خواهند داد.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با پیام «ربع قرن جهاد فرهنگی» از 13 تا 23 اردیبهشت‌ماه در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/و

 
 
سه شنبه 5 اردیبهشت 1391  5:27 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها