0

روایت زائری از نامه‌ای که برگشت خورد/برخی بزرگان از شهرت فاصله نمی‌گیرند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

روایت زائری از نامه‌ای که برگشت خورد/برخی بزرگان از شهرت فاصله نمی‌گیرند

نسخه چاپيارسال به دوستان
رونمایی از سه کتاب محمدرضا زائری/1
روایت زائری از نامه‌ای که برگشت خورد/برخی بزرگان از شهرت فاصله نمی‌گیرند

خبرگزاری فارس: محمدرضا زائری گفت: هفته پیش نامه‌ای برای یک بزرگواری می‌رود اما نامه به دلیل عدم ذکر عنوان آیت‌الله برگشت می‌خورد. ما از دختران جوان این جامعه انتظار داریم که میل طبیعی خودنمایی را در خود قربانی کنند، درحالی که بزرگترهای این دختران میل طبیعی خود را به قدرت، ثروت، شهرت، حاضر به قربانی‌کردن آن نیستند.

خبرگزاری فارس: روایت زائری از نامه‌ای که برگشت خورد/برخی بزرگان از شهرت فاصله نمی‌گیرند

به گزارش خبرنگار ادبیات کتاب باشگاه خبری فارس «توانا»، مراسم رونمایی از 3 اثر از حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا زائری شب گذشته در فرهنگسرای ارسباران با حضور محمدرضا زائری نویسنده، مصطفی شاهمرادی مدیر انتشارات «آرما»، علی‌اکبر اشعری، یونس شکرخواه، رضا امین‌خانی، سیدمهدی شجاعی و حسام‌الدین آشنا برگزار شد.

 

* زائری: برخی از بزرگان از شهرت و قدرت فاصله نمی‌گیرند از جوانان چه انتظاری است

 

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا زائری، بیان کرد: جلسه امروز برای بنده بسیار ارزشمند است چرا که بنده تاکنون 21 -23 اثر را به چاپ رسانده‌ام اما نخستین بار بوده که در محضر بزرگانی همچون والدینم و اساتید خود حضور یافتم.

 

وی اضافه کرد: نکته ساده، روشن و طبیعی این است که وهم برم نداشته است که تا انتشار این آثار اتفاقی در عالم رخ داده است، اما معتقدم هر کسی با روشن کردن شمعی باید قدمی را بردارد.

 

 

 

حجت‌الاسلام زائری ادامه داد: عوامل مختلف به ناامیدی‌ها کمک می‌کند و هزار و یک دلیل برای ناامیدی وجود دارد که حضور در این جلسات نقطه بسی در امیدواری است.

 

وی با قرائت مقدمه‌ای از آثار خود،ادامه داد: هفته پیش نامه‌ای برای یک بزرگواری که با شعار بنده آماده شهادت در راه ارزش‌ها شناخته می‌شود می‌رود که در آن نامه او را با حجت‌الاسلام و المسلمین به نگارش در آورده بودد اما نامه به دلیل عدم ذکر عنوان آیت‌الله برگشت می‌خورد. در این راستا ما از دختران جوان این جامعه انتظار داریم که میل طبیعی خودنمایی را در خود قربانی کنند، درحالی که بزرگترهای این دختران میل طبیعی خود را به قدرت، ثروت، شهرت، حاصل به قربانی نیستند.

 

 

 

* رونمایی از کتاب حسن رحیم‌پور

 

در ابتدای این مراسم مصطفی شاهمرادی مدیر انتشارات «آرما» بیان داشت: این انتشارات توسط جمعی از جوانان که سال‌های سال شاگردی اساتید را داشته‌اند و به نوعی از نشریه «هابیل» به شمار می‌رفتند دو سال گذشته راه‌اندازی شده است.

* فراز و فرودهای بسیار برای نشر و اخذ مجوز کتاب وجود دارد

وی اضافه کرد: نشر «آرما» به بازخوانی اندیشه‌ها و مبانی انقلاب اسلامی ایران توجه بسیار دارد و آثار حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا زائری از سوی این انتشارات منتشر و روانه بازار نشر شده است.

شاهمرادی ادامه داد: نشر کتاب و اخذ مجوز آن نیازمند طی فراز و فرودهایی بوده که بسیاری از افراد با آن مواجه هستند و امیدواریم این فراز و فرودها مرتفع شود.

وی در پایان گفت: هفته آینده از ساعت 15:30 الی 18:30 مراسم رونمایی از کتاب «حسن رحیم‌پور» در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/و

 
 
سه شنبه 5 اردیبهشت 1391  5:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها