0

محصولی: قصد تبلیغات پرهزینه نداریم

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

محصولی: قصد تبلیغات پرهزینه نداریم

 صادق محصولي عضو شوراي مركزي جبهه پايداري در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: جبهه پايداري در دور دوم انتخابات مجلس نهم نيز همانند دوراول قصددارد به جاي تبليغات گسترده و نصب بنرهاي تبليغاتي بدور از اسراف با صرف هزينه هاي كم فعاليت هاي خودرا دنبال كند.

وي افزود: جبهه پايداري گفتماني است كه در راستاي معرفي مكتب امام(ره) براساس عقلانيت، معنويت وعدالت راه خود را در پيش گرفته است و مسير خود را در اين راستا ادامه مي دهد .

محصولي خاطر نشان كرد: اين جبهه قصد دارد تمامي برنامه هاي خود را با تحقق شعارهاي امسال كه در جهت حمايت از توليد ملي است در راستاي منويات مقام معظم رهبري گسترش دهد و در اين راستا گام بردارد.

عضو شوراي مركزي جبهه پايداري با انتقاد از برخي از جريان هاي خاص كه در راستاي تخريب جبهه پايداري وارد عمل شده اند گفت: از زماني كه جبهه پايداري تشكيل شده است و به خصوص در زمان انتخابات مجلس تخريب هاي زيادي عليه جبهه پايداري از سوي تشكل هاي مختلف سياسي صورت گرفته است لذا به اين طيف ها و تشكل هاي سياسي توصيه مي كنيم كه با رعايت اخلاق انتخاباتي و اصول و موازين برنامه هاي خودرا معرفي كنند ودر راستاي تخريب جريانات ديگر وارد عمل نشوند زيرا اخلاق مهمترين ركن فعاليت تشكل ها و جريانات سياسي است كه اگر رعايت نشود فايده اي ندارد.

محصولي تصريح كرد: در دور دوم انتخابات مجلس نهم در راستاي معرفي نامزدهاي خود از روش هاي ساده و كم هزينه استفاده مي كنيم و برخلاف گروه ها و جريانات سياسي كه رسانه هاي بسياري را در اختيار دارند جبهه پايداري تنها در سايت خود رزومه كاري نامزدهاي دور دوم را معرفي كرده است.

وي با اشاره به اينكه برنامه هاي جبهه پايداري در سايت وابسته به اين جبهه معرفي مي شود اذعان داشت: جبهه پايداري تنها در راستاي ورود به انتخابات مجلس نهم شكل نگرفته است بلكه يك مجموعه اي است كه براساس بسط و گسترش گفتمان انقلاب اسلامي امام(ره) و مقام معظم رهبري تشكيل شده است از اين رو به طور حتم در آينده نيز برنامه هاي خود را درحوزه هاي مختلف دنبال خواهد كرد.

سه شنبه 5 اردیبهشت 1391  4:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها