0

راهپیمایی حافظان حجاب برگزار شد

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

راهپیمایی حافظان حجاب برگزار شد

 خبرگزاری بین المللی زنان (وفا) : راهپیمایی بزرگ حافظان حجاب همزمان با 8 کشور در مشهد برگزار شد.

حجت‌الاسلام حسین مشهدی در حاشیه راهپیمایی حافظان حجاب که در چهارراه بهار مشهد برگزار شد، اظهار داشت: دانش‌آموزان مشهدی در آستانه شهادت حضرت زهرا(س) در سومین راهپیمایی بزرگ مشهد شرکت کردند.

وی افزود: بیش از 2 هزار نفر از دانش‌آموزان حافظ حجاب مدارس زیر پوشش این طرح همزمان با سایر استان‌های تهران، اصفهان، ارومیه، ساری، شیراز و کاشان در این راهپیمایی شرکت کردند.

دبیر اجرایی طرح حجاب ریحانة‌النبی افزود: 2 هزار و 130 دانش‌آموز دختر حافظ حجاب از 14 مدرسه زیر پوشش طرح حجاب مدارس در پایه‌های سوم، چهارم و پنجم ابتدایی در این مراسم شرکت کردند.

وی در ادامه به برنامه‌های اجرایی این راهپیمایی اشاره کرد و افزود: دانش‌آموزان با پیشانی‌بند یا زهرا(س) و با سردادن شعارهایی چون "خواهرم، خواهرم، حجاب تو عزت است"، "پاداش این عزتت، بهشت بی منت است"، "پیش به سوی حجاب، زیبایی بی پایان" و "ما با حجاب و عفتیم فدایی ولایتیم" را بیان کردند.

دبیر اجرایی طرح حجاب ریحانة‌النبی خاطرنشان کرد: این راهپیمایی با کسب رضایت والدین بود و در پایان این مراسم نیز پیام شهدا در ارتباط با حجاب و بیانیه‌ای توسط خود دانش‌آموزان قرائت شد.

سه شنبه 5 اردیبهشت 1391  1:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها