0

ویزیت رایگان بیماران در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

 
qodrat
qodrat
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 12046
محل سکونت : تهران

ویزیت رایگان بیماران در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

 

رییس كل سازمان نظام پزشكی از ویزیت رایگان بیماران كشور در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) خبر داد.

 

به گزارش سرویس سلامت ایسنا، دكتر سید شهاب الدین صدر، ضمن تسلیت فرارسیدن ایام فاطمیه به عموم مردم بویژه اعضای جامعه پزشكی در این باره، گفت: سنت حسنه توجه به بیماران نیازمند از دیر باز مورد توجه جامعه پزشکی کشور بوده است و هرسال جامعه پزشكی در مناسبت های مختلف با ارایه خدمات رایگان به صورت داوطلبانه سعی می كند ضمن یاری رساندن به مردم عزیز كشور بویژه نیازمندان، در امر ترویج و گسترش اخلاق اسلامی و انسانی در جامعه سهیم باشد.

 

وی افزود: امسال نیز طبق سنت همه ساله سه شنبه پنجم اردیبهشت ماه همزمان با شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) جمعی از پزشکان سراسر كشور، بیماران و مراجعه كنندگان به مطب ها و مراكز درمانی را به طور رایگان ویزیت می کنند و یا عواید حاصله از ویزیت بیماران را به امور خیریه تخصیص خواهند داد.

 

رییس كل سازمان نظام پزشكی اظهار كرد: طی سالیان گذشته و با اجرای این حركت خداپسندانه هزاران بیمار در كشور به رایگان تحت مداوا قرار گرفته اند و خوشبختانه هرسال شاهد استقبال پزشكان بیشتری از آن هستیم. در سال جاری هم بسیاری از پزشكان اعلام كرده اند كه خدمات رایگان را به بیماران ارایه خواهند كرد.

 

وی اضافه كرد: برای ترویج بیشتر این حركت كه همه ساله به همت سازمان نظام پزشکی برگزار می شود، نیازمند توجه بیشتر رسانه ها به ویژه رسانه ملی هستیم تا ضمن اطلاع رسانی به مردم برای مراجعه به مراكز درمانی، فرهنگ و اخلاق ایثار و گذشت با الگوبرداری از شخصیت حضرت فاطمه زهرا (س)، اشاعه و گسترش یابد.

 
 
   
   
 

سه شنبه 29 فروردین 1391  11:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها